Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulok...

Erka0311 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék egy magyarul beszélő és itt vagy európában élő muszlimmal vagy muszlimával találkozni, beszélgetni, kérdéseket feltenni. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Kérdéseim a muszlim férfi és keresztény nő kapcsolatról, valamint házasságról, hitről szólnának. Ha megoldható elsősorban személyes találkozót szeretnék. Tudtok nekem ebben segíteni?Próbáltam már a magyarországi muszlim közösséggel is felvenni a kapcsolatot, de az e-mailemre napok óta nem válaszolnak.

2015. szept. 11. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis miért vetõdött fel benned ez a kérdés?
2015. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Miért ide írsz?


Menj be az első gyroszos vérhasbüfébe és ott rálelsz néhányra. Vagy a keletiben a pénzváltósokhoz.

2015. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem csak európai, magyarul nem beszélő muszlim ismerőseim vannak :/
2015. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


van egy csomó iszlám közösség budapesten is, sztem szívesen beszélgetnek veled, ha érdeklődsz

2015. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!