Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gazdag emberek általában...

A gazdag emberek általában miért szépek is?

Figyelt kérdés
Az új Audikban Mercikben mindig helyes pasik ülnek, a pénzes nők mindig szépek. Vagy csak a körítés miatt tudnak ők szépek lenni?
2015. szept. 10. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
irigy vagy srac.
2015. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tud változatosan, ugyanakkor egészségesen étkezni, étrend kiegészítőket vásárolni, több sportot kipróbálni esetleg tanár, edző segítségével. Tehát neki valamivel könnyebb megőrizni a jó alakját.

Természetes a jó fodrász, kozmetikus, mindenféle arctisztító, ránctalanító kezelések, krémek, arcformához tökéletesen passzoló frizura, smink.

Általában idejük is van az állandó szépítkezésre.

Ezek után nagyon rondának kell lenni valakinek, hogy egyáltalán ne tudjon megszépülni, kihozni magából a legjobbat.


De vannak olyanok is persze, akik alapból szépek.

2015. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Van benne valami, mármint én is elég gazdag vagyok, és szerencsére jóképű is, viszont a fogaim nagyon rosszak voltak, de rengeteg zsét költök fogorvosra, és így szép marad a fogsorom( kb. a fogaim fele hiányozna, ha nem raktak volna be ilyen porcelán izét helyette).
2015. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6-os, pofanb*sznad magad?
2015. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönönöm a sok választ, érdekes némelyik. Illetve nem tudom eldönteni, hogy most tényleg komoly vagy csak vicc..
2015. szept. 10. 19:42
 16/21 anonim ***** válasza:
Megveszik maguknak a szépséget. Kozmetika, kencék, ráncfelvarrás, póthaj, hajhosszabbítás, pedikűr és manikűr, fogfehérítés. Nekik van miből leápoltatni magukat.
2015. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg őket közelebbről, mert lehet hogy a ráncos, szoliban ropogósra sült múmia csak a plasztikai sebészetnek és a jó parókának köszönhetően tűnik szépnek (messzebbről).A szépség nem pénztől függ.Rengeteg gazdag ember van, akikben a bankszámlájukon kívül semmi vonzó tulajdonság nincs sem kívül, sem belül!
2015. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem a pénzes pasik sokszor iszonyatosan rondák. főleg az ilyen több generációs gazdag családoknál, rendesen úgy néz ki, ahol a beltenyészet évszázadok óta megy. [link]
2015. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok, de értelmes is, szép is. Mondjuk a pasik kifejezetten félnek tőlem, főleg, ha meglátják a kocsim. :D Egyébként nem feltétlen a szép külsejű emberek azok, akik sikeresek, inkább azok a szép emberek, akik belülről rendben vannak önmagukkal, nem komplexusosak, elkeseredettek, stb. Mindjárt másként néz rád a világ, ha magabiztos vagy és tisztában vagy onmagaddal, szereted magad. Szerintem ez a titok. A siker meg a tanulástól és a kemény munkától jön, nem a szépségből, kivéve, ha valaki nem modell. :)
2015. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ma megint láttam egy dagat disznót cigivel a szájában, kopaszan, ráncosan egy böszme nagy béjemvében. Ennyit a mítoszokról
2015. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!