Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gazdag emberek általában...

A gazdag emberek általában miért szépek is?

Figyelt kérdés
Az új Audikban Mercikben mindig helyes pasik ülnek, a pénzes nők mindig szépek. Vagy csak a körítés miatt tudnak ők szépek lenni?
2015. szept. 10. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez valami meg nem fogalmazott törvényszerűsége a világnak. Én se gazdag nem vagyok, se szép. :(
2015. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem mindig igaz természetesen:)

De azért lehet kétféle összefüggés is a két dolog között:

1. Ha valakit jó külsővel áldott meg a sors, az általában könnyebben boldogul az életben, könnyebben tud olyan munkát szerezni, amivel jól kereshet.

2. Ha valakinek rengeteg pénze van, akkor sokat tud magára ölteni. Megfelelő bőrápoló készítmények, kozmetikus/fodrász stb., jó minőségű, ízléses ruhadarabok stb.

2015. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Igazából vannak Olyanok akiknél így van... De sokszor csak úgy érzed.

Egyébként igazából azok akik nem külsőre költik a vagyonukat azok általában akármennyire is gazdagok lehetnek ugyanannyira előnytelenek külsőre-belsőre.

Egyébként olyan is történik, hogy csak az egyik pár keres jól a másik meg csak kiélvezi.

2015. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Én se értem. Én is gazdag vagyok és helyes :D
2015. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem legalabb annyi elbszott kinezetu alak ul szep autokban mint ahany szep

A 140 kilos rancos szivarozo torzpofaju sertes a Bentleyben...a szivem szakadt meg

2015. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Ebbe van valami.....ugyanis én mint atlagoskent elve átlagos voltam.

Jobbra fordult a dolgom jobban is nézek is! Miert?

Nem mindegy hogy egy cipőt csak 5ezerert veszek a kinaiba vagy veszem a legujabbat 50.ezerert.

Nem piaci dm be vásárolok a sminkjeomet ami tönkreteszi az arcot es csak par óráig van rajtam ...hanem dragabbat kimeletesebbet illetve 24oraig tart...rengeteg... Vichy sampon stb... Fodrasz kozmetika soli,manikűr pedikűr draga ékszer es mar is kitunsz a tömegből.....ha nincs rajtam smink akkor is hisz ápolni kell a bőrt...

De átlagos fizetés mellet pl 100.000.bol ezt lehetettlen fent tartani ezt a színvonalt.

2015. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

@ 17:40


Te is csak a frusztrációdat jöttél ide kitölteni, közbe meg hónap végén száraz kenyeret eszel. :D

2015. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6os vagyok de pofánb.sznalak 7es!
2015. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el a helikopterest, ma lopott egy Samsung telót és már azt híreszteli a tezsvírek között hogy az ármáninak dolgozik. :D Otthon meg tarkón veri a faterja mert csak ennyit tudott lopni.
2015. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Á már nem aktuális, valaki jelentse az előző és ezt a kommentem. Köszi. :)
2015. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!