Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek ezekrol a...

Mi a velemenyetek ezekrol a kulfoldi nevekrol?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyereknek nem akarom ezeket adni 17 evesen csak erdekel hogy maga a nev tetszik-e. Csak a nevet nezzetek hogy jo-e vagy sem vagy hogy melyik a legjobb. Ezek a nevek: fiu: Drake,Gaven,Jason,Trevor. Lany: Jessica,Tracy,Rominett,Rachel
2015. szept. 5. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiunevekrol egy oregember jut esembe. Mindrol.

A lanynevek: A Jessica es a Tracy olyan ribis, a Rominettet nem hallottam meg, a Rachel pedig a Jobaratok egyik szereploje.

2015. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem vannak ilyen nevű kollégáim így ezek hallatán ők ugranak be, és az ő jellemük


Jason: erről a névről elsőnek a péntek 13 című film ugrik be, ahol a tömeggyilkos Jason volt. Az egyik kollégám neve is ez, és róla meg azt kell tudni, hogy tipikusan az az igazi "tahó" aki egy értelmes mondatot nem tud mondani csak ennyit "heee?" Rá mondom, hogy primitíven egyszerű lélek.

Trevor: Az egyik mérnököt hívják így. Jó fej srác, kicsit különc de rendes.


Tracy- szintén kolléganő akire Magyarországon azt mondanánk, hogy "sárga papírja van" Fura nő, főleg, hogy jelenleg bíróága jár mert 2 férfit is durván zaklat. Az egyik kollégát is, bár ő még lerendezi vele annyival, hogy "kérlek hagyj békén!" de már csinálja a maga kis dolgait. Elég durva dolgokat művel, én szinte sajnálom a kiszemelt áldozatait mert idegileg tönkre vágja őket.

,Rachel.: kolléganő. Vidám, kedves, segítőkész, és be nem áll a szája. Beszél csak beszél és beszél. Végül is neki köszönhetem, hogy tudok angolul mert mellette dolgozom, és 8 órában folyamatosan beszél... Így rám ragad a sokszor újra és újra elmondod szavak. Persze sokat segít mert az elején kértem, hogy javítson ha rosszul mondok bármit is. Kedvelem.


Így nekem a legjobb nevek

Trevor és Rachel.

2015. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vicces mert nekem az egyik osztalytarsam Jason es pont az ellentete annak a fickonak😄 Koszonom az eddigi valaszokat:)
2015. szept. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!