Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell elkezdeni a...

Hogyan kell elkezdeni a bélyeggyűjtést?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de egyébként senki sem nézné ki belőlem, hogy ilyeneket szeretnék gyűjteni.

Tudom, hogy már nem divat, de attól még nem tartom cikinek sem.

Én szeretnék felvásárolni alapból ilyen gyűjteményeket meg alapból ezért járni a világon mindenfelé, hogy minnél inkább sokszínűbb legyen a gyűjteményem.

Ti hogyan kezdtétek el vagy mit tanácsoltok?



2015. aug. 10. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van eladó! :)


Amúgy a Vatera is tele van.

2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 macska28 válasza:
100%
A bélyeggyűjtés érdekes hobbi, Én mindenkinek ajánlom. Azt javaslom, hogy vegyél egy kezdő bélyeggyűjtő szettet. Ebben van album, csipesz, nagyító, és pár száz bélyeg. A legegyszerűbb, ha ezzel kezded a bélyeggyűjtést. Ezután a következő lépés egy katalógus, ez minden bélyeggyűjtőnek az egyik legfontosabb kelléke. Ezután érdemes találni egy helyet, ahol beszerzed a bélyegeket. Ez lehet internetes portál, vagy bélyegbolt. Utána érdemes kialakítani a gyűjtési területedet, tehát azt, hogy milyen bélyegeket akarsz gyűjteni. Lehet téma alapján ( űrkutatás, zene, lovak, stb. ), országok szerint, méret szerint, stb.
2017. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!