Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg különlegesnek kéne...

Tényleg különlegesnek kéne lennie a 25. születésnapnak? Másnak hogy telt, mit kapott?

Figyelt kérdés

Pár héten belül töltöm a 25-öt, de egyszerűen hidegen hagy, nem érzem különlegesnek. Már kérdezgetik mit szeretnék, de nem tudok mit mondani erre, amit igazán akarnék, azt pénzért nem kapni, minden mást már próbálok a kis fizetésemből előteremteni magamnak.

Nagy dolgokat amúgy sem kérhetnék, de kisebb tárgyi eszközre, műszaki cuccra vagy ékszerre sem vágyom. MEg úgy alaphangon tényleg semmire.

Miért van ez? Ti legalább izgatottak voltak a 25. szülinapotok előtt?


2015. aug. 3. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne különleges? Pont ugyanolyan minden szülinap...
2015. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy fokkal talán jelentősebb, mint mondjuk a 24, mégis csak negyed évszázad, amúgy ugyanezt kérdezem én is.
2015. aug. 3. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd a 125. Születésnapodon ráérsz gondolkodni. :D

Na az már különleges lesz!

2015. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem egyik születésnapom sem érdekel, csak nyűg bájologni és jó pofát vágni ahhoz, ha bárki is úgy tesz, mintha fontos lenne neki, hogy létezem. A huszonötödikre kaptam egy olyan nyaklánc-fülbevaló szettet, amit soha fel nem vennék, mert nagyon nem az én stílusom, mellesleg húszévesen felhagytam az ékszerhordással, szóval az a születésnap sem vált emlékezetessé. Sosem kértem ajándékba semmit, az szerintem rendelés, nem meglepetés.
2015. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmivel sem volt különb, mint a 23. vagy 22.


Egyel kevesebb van hátra.

2015. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!