Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek a táborba?

Elmenjek a táborba?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egy napom van eldönteni, mivel ma hívtak meg rá. Egy rajzos tábor lesz, talán több mint 7 napos... A helyzet az, hogy az ég világon senkit nem ismerek ott, még a tanárokat sem! Na jó, egyet..de őt sem ismerem, hanem csak egyszer adódott egy beszélgetésem vele. Ő invitált meg a táborba.

Szeretek rajzolni, de mégis úgy érzem, oda kezdő lennék. Hisz jönnek művészeti suliból is diákok(ahova nagyon nagy vágyam bekerülni) tehát fix hogy sokkal jobbak lesznek nálam. Ezen rágódok egész nap. Nagyon félek, és félénk is vagyok(iszonyúan) tehát a barátkozás nekem szenvedés lenne...

Menjek, vagy ne?



2015. aug. 1. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menjél!

Nem biztos, hogy jobbak nálad, de majd ott felmérheted a tudásodat.

Lehet, ott könnyen barátkozol majd, mert olyan lesz a társaság.

Vissza nem térő alkalom, ezt nem lehet kihagyni. Megbánod, ha kimaradsz belőle. Megér egy próbát!

2015. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Menj el :))

Egy jó élmény lesz és sokat tanulhatsz és gyarapíthatod a tudásodat

2015. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attol h valaki jol megtanult rajzolni brm felejti el honnan indult . Sot sokkal kedvesebbek es segitoleszsegesek mint hinned . Szerintem csak hasznod szarmazna ha elmennel , hisz tapasztalatot mindenfelekeppen szereznel .
2015. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hugyosgalacsin ***** válasza:
Annak idején 71 évvel ez előtt is sokan elmentek táborozni, szóval menj
2015. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!