Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek az erdei táborba...

Elmenjek az erdei táborba vagy ne?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz. Már most tiszta ideg vagyok hogy miként és hogyan fognak megszívatni. Vannak jópáran az osztályból akik látásból utálnak vagy próbáltak kiszurni velem. Bolond ballagáson is megdobáltak vizes lufival. A felelsz vagy mersztől rettegek nagyon: nem volt barátom ezáltal nem is csokólóztam és ha pont ezt kérik vagy éppen azt kérdezik hogy kivel feküdnék le.Ráadásul akkile összebarátkoztam április közepén és most ők a legjobb barátaim nem tudnék velük egy szobába lenni: 1 fiu kilöve, 1 vagy két barátnőm pedig elmegy(bukás, költözés) Kettes szoba pedig a tanároké. Az előző táborba nem mentem el mert megvolt.

2012. aug. 7. 17:29
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ne!!

Biztos, hogy akik utálnak, már utálnak, azok tervezgetik a szivatást.

De te tudod hogy hogyan állj bosszút?

Ne menj el, mert akkor nagyot csalódnak, hogy egy csomó idejük ráment, hogy tervezgették a szivatást!!

Írj privit ha még kell valami!!

2012. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ ez nagyon rossz szegény! :( Szerintem ne menj el és mindenképp beszélj a szüleiddel erről! Vagy esetleg a tanárodtól kérj tanácsot.... :/
2012. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!