Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves hívők! Miért van az,...

Kedves hívők! Miért van az, hogy akkor érzem igazán elégedettnek és boldognak magam, ha tehetek másokért?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok szintén de nem egészen értem az okokat. Ismerek hívőket akik nagyon jó keresztények, de azt mondják h pl ők nem vacakolnának azzal, hogy pl papírt gyűjtsenek egy sulinak vagy időseknek könyveket. De nekem ezek olyanok h nem tudom megmondani miért, nem mehetek el a legkisebb lehetőségek mellett se, ha arról van szó, hogy segítsek
2015. júl. 22. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: Mert egy jó ember vagy!
2015. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a valláshoz semmi köze.

Sok olyan ember van aki nem vallásos, mégis segít másokon, vannak akik vallásosak, de nem segítenek. Egyik barátnőm családja vallásos, és az apuja csalta az anyuját...Szerintem ennek sem kellene megtörténnie, vallásos családban meg főleg nem.

2015. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnos a vallás eléggé elanyagiasult, nagyon kevés olyan keresztény van aki önzetlenül csinál valamit. Pedig nem kell nagy dolgokra gondolni, például egy idős embert átsegítesz a járdán, veszel kenyeret egy hajléktalannak, télen ha részeget látsz az utcán feküdni felsegíted ilyesmik. :)

Minden nap egy kis jó tevés szebbé teszi a világot. :)

2015. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez úgy, mert Jézus él a szívedben :) Jó hogy ezt teszed, maradj mindig ilyen!
2015. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!