Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látta és nem ír vissza. (? )

Látta és nem ír vissza. (? )

Figyelt kérdés
Eddig tok sokat beszeltunk,tegnap meg valahogy mar nem irt vissza,ma megkerdeztem hogy mi baja es vissza írt egy kerdojelet,utana irtam ra valamit amit megnezett de ismet nem reagalt. Ez valami jel?:D De legalabb mondana el mi a baja. Az gaz ha ismet raírok egy ido utan?
2015. jún. 30. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit láttot és mi volt az a valami, amit ráírtál?
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ejtett.
2015. jún. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Személyesen nem is szoktatok beszélgetni?
2015. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor sokat beszéltetek mi volt az amivel megbánthattad, vagy valami olyan ami nem fér össze az ő gondolataival?


Vaaagy, nem is történt semmi gond, ezért nem érti hogy min problémázol hogy gond van.

2015. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dee,mar beszeltunk eloben is. Fogalmam sincs egy kèpet küldtem neki amit lehet magára vett de szerintem nem volt sértő,inkább vicces mondtam is hogy ne vegye magára de nem válaszol:S
2015. jún. 30. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Akk az lehetett a gond. Írd neki, hogy sajnálod, nem akartad megbántani.

Viccb küldted.

2015. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megirtam de latta es nem valaszol,de nem tudom mi serto volt benne egy kisfiu enekelt :D
2015. jún. 30. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hát ilyet én is szoktam hogy megnézem és nem válaszolok, nincs ebben semmi különös.


F

2015. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!