Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt Elin Krantz? Miért...

Ki volt Elin Krantz? Miért veszélyes a multikulti? Miért baj, hogy egyre több a bevándorló?

Figyelt kérdés
Véletlenül láttam meg a lány nevét és rákerestem. Egyszerűen borzalmas, ami vele történt. Nem tudom megérteni, hogyan támogathatják egyesek ezeket a bevándorlókat...:(

2015. jún. 25. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

HÜLYE DEMAGÓG F**Z vagy.


Tudod mit tettek a "bevándorlók"? Felépítették az USA-t, behozták a puskaport, a hajózást, az iránytűt, a számítógépet, az atomerőművet - gyakorlatilag MINDIG MINDENT BEVÁNDORLÓK TALÁLTAK KI.


Na kopás vissza a kő alá ahonnan gyütté.

2015. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azok európaiak voltak!


Kongó után Svédországban követik el a legtöbb nemi erőszakot a világon.


A Svéd Bűnmegelőzési Tanács (Brottsförebyggande radet vagy BRA) szerint a megtorlástól való félelem miatt az áldozatok alig 5-10 százaléka tesz feljelentést a rendőrségen. Svédországban évente 60 ezer (!) nemi erőszakot követnek el, vagyis ötezret havonta, kb. 165-öt naponta - hússzor többet, mint a többi európai országban. 2009 és 2010 között 12 százalékkal növekedett a nemi erőszakok száma.


Az Emberi Jogi Szolgálat felfedi, hogy a csoportosan elkövetett nemi erőszakok száma 1995 és 2006 között 377 százalékkal nőtt, a közterületen elkövetett erőszakos közösülések száma pedig 1975 és 2007 között megháromszorozódott.


És hogy mindennek mi az oka? A meglehetősen "halvérű" hírben álló svéd férfiak valójában ilyen vérmesek lennének? Szó sincs róla. Az európai kontinensen (Franciaországgal holtversenyben) Svédország szenvedte el a legnagyobb mértékű harmadik világbeli, muzulmán bevándorlást, olyannyira, hogy például Malmö lakosságának egyharmada muzulmán, a svéd lakosság médiatikus agymosása viszont olyan mértékű, hogy ellenállás szinte nem tapasztalható a bevándorlással szemben...

2015. jún. 25. 13:50
 3/5 anonim válasza:

[link]


Ő volt az...

2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Liberális F**Z vagy, kedves első!

[link]

Sok ilyen eset történik mostanában.

Szerintem, barátkozz a bevándorló, "menekült" szegény "emberekkel"...

2015. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő volt az. Egyszerűen borzalmas ami vele történt és még képesek védeni ezeket!
2015. jún. 25. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!