Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen összetett...

Másnak is van ilyen összetett problémája?

Figyelt kérdés

Teljesen belefáradtam a sikertelenségbe. Mindenféle téren.

Belefáradtam a mértéktelen tanulásba, magolásba, aztán abba hogy az emberek a kinézetem alapján ítélnek meg de legfőképpen abba hogy a lányok mindig visszautasítanak. Pedig azt vettem észre, hogy sok kevésbé helyes, izmos fiúnak van barátnője. Mindig azt mondják majd jön sz igazi, de szerintem én már megtaláltam de nem akar velem szóbálnai. Ebbe is teljesen belefáradtam.

Évek óta ez a k*rvára l*arok mindent érzés van rajtam.



2015. jún. 13. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van ilyen összetett problémája.
2015. jún. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel. Egy éve kerültem el egyetemre, és az egész egy akkora pofára esés volt mint annak a rendje.

Rommá tanultam magam, de az eredmények nem jöttek. majdnem egy félév alatt elment az állami ösztöndíjam. A várost ahová kerültem nem szeretem, idegennek érzem benne magamat. Az otthoni barátokkal megromlott a viszony, családon belül ugyanez.

De tovább kel menetelni árral szemben, mert az még mindig jobb mint megállni, és hagyni, hogy a víz szétcsapjon egy sziklán.

Keep movin'!

2015. jún. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos mindenhonnan ezt hallod, de kezdj el edzeni. Tényleg jót tesz. Megjön az önbizalmad közben, jobb lesz a kisugárzásod, olyan hormonális változásokat idéz elő amitől jobb lesz a közérzeted is. Aztán hidd el te is találsz valakit. Mennyi idős vagy? Hidd el van egy csomó ember akinek 18-22 éves kora között alakul ki az első kapcsolata függetlenül attól "hogy néznek ki". Nem dől össze a világ ha nem szereztél még 14-18 évesen barátnőt.
2015. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 de inkább már 19 vagyok, lekezdtem már sportolni :) de ez a sok lemondás teljesen kiégetett. Nincs bennem már semmi tűz, semmi életkedv.
2015. jún. 13. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Tarts ki testvér!

Az életben nem sikerülhet mindig minden.

Egyszer eljön a te időd.

Keresgélj soha ne add fel!

Ezt egyedül csakis te magad tudod megoldani,más nem tud cselekedni helyetted.

Merj szólni másokhoz,ha tetszik,merd elmondani.

Az őszinteség,közvetlenség,nyitottság jó útra vezet.

Pozitívan állj a dolgokhoz.Mondogasd azt,hogy sikerülni fog!! Sikerül!!

2015. jún. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!