Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vékonyabbak szebbek?

A vékonyabbak szebbek?

Figyelt kérdés

Ha van egy nem túl szép arcú, túlsúlyos lány, mondjuk 80kg körüli és ha sok melóval (egészséges étkek, mozgás) lead 20-25 kilót, akkor ő szebbé válik ezáltal?

Az egészséges étkezés és a mozgás nem csak az alakjára, de mondjuk az arcára is kihatással lehet, pl ráncos kicsit, karikás szemek, pattanások, stb? Ezek így megfelelő élet által sokat javulhatnak?

Nem az arc szerkezetre gondolok természetesen, ha valakinek kidülledő szemei vannak akkor is az lesz, vagy még jobban ha lead plusz kilókat.



2015. máj. 17. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
hmm talán rossz kategória :D sebaj majd áthelyezik
2015. máj. 17. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki sportol, biztos hogy előnyére változik. Viszont önmagában attól, hogy valaki sovány, még nem lesz automatikusan barátja/barátnője.


Egyébként meg pasiként én azt mondom, hogy 10kg plusz nagyon sexi tud lenni, főleg ha arányosan oszlik el


24F

2015. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*előnyére válik,

bocsánat, kicsit összekevertem a szavakat

2015. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egészségesebben étkezik, az sok mindenen javíthat. Szerintem szebb lesz. (nem azért, mert most a vékony az ideál, hanem magához képest is szebb lesz) :)
2015. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is lefogytam 22 kg-t és az alap sulis legjobb haverom rám sem ismer,el megy mellettem az utcán köszönés nélkül

azt mondják sokkal jobban nézek ki,bár szebbé tesz a fogyás mindenkit de ha valaki lefogy akkor valószínű h öltözködésben is változik ami sokat javít a kinézeten :) tapasztalat

2015. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem jobban vonzanak a vékonyabb lányok :)
2015. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!