Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy gyakorló és tényleg...

Egy gyakorló és tényleg keresztény ember vajon miért nem hordja a házassági gyűrűjét?

Figyelt kérdés

Az egyik távoli ismerősömről lenne szó. Elvált, de elvileg újraházasodott... a párját, akivel együtt is él, ill, 2 gyereke is van, minden alkalommal feleségének nevezi és mások is úgy emlegetik.


Gyűrűt azonban sosem hord. Lehet nem is házasodott újra csak élettársi kapcsolata lenne?

Fémallergia stb nem túl valószínű


2015. máj. 17. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Például azért, mert olyan munkát végez, ahol nem megengedett gyűrű viselése vagy bármilyen más ok miatt akadályt jelent a munkájában, zavarja a viselés, netán nincs is neki.
2015. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, de nem hiszem.

A munkája kapcsán ilyen dolgok nem merülhetnek fel: jól kereső "irodai" munkát végez.

2015. máj. 17. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi, aki nem szereti a gyűrű viselését.
2015. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a gyűrűket. Egyszerűen zavarnak, nem tudom elviselni őket az ujjamon, pedig nincs allergiám. A házassági gyűrűmet a pénztárcámban tartom.
2015. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. Tetszenek a gyűrűk, van is 3, de én sem szeretem hordani. A gyűrű alá mindig bemegy valami, szappan, tészta, krém, és állandóan tisztogatni kell, irritál. Ezért nem hordok gyűrűt.
2015. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, mindenkinek ment a zöld.

Mindenesetre, még jöhetnek vélemények! tényleg kíváncsi vagyok :)

2015. máj. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!