Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok erről a...

Lányok! Mit gondoltok erről a fiúról?

Figyelt kérdés
Kép: [link] Mi tetszik benne? Mi nem tetszik benne? Mi a véleményetek?

2015. máj. 10. 16:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tényleg vicces, hogy egy EGYÉRTELMŰEN tablóra készült képre beszól vki, hogy megjátszós az ember... az megint másik kérdés, hogy azt megnézném, hol él, aki szerint egy nyamvadt ing meg egy nyakkendő már drága (nem látszik a képeken a márkájuk)... meg "bárki mondhassa"... jó, a putriban élőknek bárki sznob, aki nem letaposott edzőcipőben meg dzsuvás pólóban járkál...
2015. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Most mé kell nekemesni? A véleményt kérdezték én meg megmondtam

Egy beképzelt majom

2015. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy véleményt mondasz hanem az hogy úgy írsz véleményt hogy mindjárt leszólsz valakit csak azért mert ki van öltözve és főleg úgy hogy nem tudod miért volt ki öltözve és szerintem (nem bántásként hanem tanácsként) változtass a magatartásodon mert így nem fogsz sokra jutni.
2015. máj. 15. 17:02
 24/31 anonim ***** válasza:

Valtoztass a magatartasodon :D ez tetszik

Attol meg a velemenyen nem valtozott

2015. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem értem mi tetszik benne de mindegy csak hagyd hogy azok válaszoljanak akik nem ítélik meg a könyvet a borítójáról. Jöhetnek még a válaszok
2015. máj. 15. 19:42
 26/31 anonim ***** válasza:
Elég beképzelt dolog E/3-ban beszélni önmagadról.
2015. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi tetszik benne de mindegy csak hagyd hogy azok válaszoljanak akik nem ítélik meg a könyvet a borítójáról. Jöhetnek még a válaszok"

WTF?! Te mindenkitől azt kérted, hogy itélje meg a "könyvet a borítója" alapján. Most meg azt mondod neki, hogy ő ne tegye?

2015. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Más haj, kontaktlencse, és tökéletes :D
2015. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

26: munkás mondás: jólvan az úgy :D

27: nem azt kértem hogy a külseje alapján ítéld meg a személyiségét hanem azt hogy szerintetetek hogy néz ki de úgy látszik hogy manapság gondok vannak a szövegértéssel

28: :D

2015. máj. 16. 14:58
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem egész helyes, az arca vonzó, meg amúgy is bejönnek a szemüveges srácok. Neki tényleg jól áll. :P
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!