Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajnalban egyszer csak roppant...

Hajnalban egyszer csak roppant a nyakam, es azota nemtudom jobbra forditani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hajnalban felebrettem, es roppant a nyakam,azota ha jobbra akarom forditani nagyon faj... Mit tegyek? Mitol lehetne jobb?

2015. márc. 14. 07:14
 1/5 anonim válasza:

Szia !


Menj el Sürgősségi ügyeletre ahol meg tudják röntgenezni ha nincs komolyabb baja akkor izomlazító krém használatától néhány nap alatt helyrejön.

2015. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, ez sajnos előfordul. :( Nem kell ezzel ügyeletre menni, ez olyan, mint amikor valakinek beáll a dereka. (Az még rosszabb, hidd el, nekem mindkettő volt már...)

Pár napig sajnos nagyon fáj, aztán egyszer csak elmúlik. Bajod nincsen, de ez kellemetlen lesz egy ideig.

Vannak ilyesmire való krémek, esetleg azzal próbálkozhatsz, de őszinte leszek: nekem sosem segített egyik sem...

2015. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke, koszi, szerencsere apumnak van izomlazitoja:)
2015. márc. 14. 08:52
 4/5 A kérdező kommentje:
A fejemet nem birom egyensben tartani, probalom de nem megy, ez is normalis?:(
2015. márc. 14. 09:59
 5/5 Ensam skog ***** válasza:
Keress fel egy csontkovacsot. Kb 20 perc alatt helyre hozzá. De tolem szenvedhesz napokig...
2015. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!