Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt? Miért nem beszél...

Mi történt? Miért nem beszél már velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, 8.-os vagyok, és a felsőbb évfolyamban van egy fiú akinek tavaly tetszettem, de én vissza utasítottam, pedig nekem is tetszik ő... és maradtunk barátok. Aztán még beszéltünk egy ideig aztán meg már nem nagyon írt és én sem akartam erőltetni. Aztán év elején, megint beszélgettünk, és ugye megint megfeledkezett rólam. Pedig nem bántottam meg vagy ilyesmi, és nem értem, hogy miért csinálja ezt.. Rám unt?

#fiú #lány #szerelem #barátság #vagy valami olyasmi
2015. febr. 7. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
attól tartok rosszul értelmezted..:) na mindegy azért köszönöm ezt az "értelmes" választ, nem ezt kérdeztem, miután megbeszéltük a dolgokat ő lett a legjobb barátom.
2015. febr. 7. 22:52
 2/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm édesanyám jól van kedves vagy :))
2015. febr. 7. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb írd le kicsit érhetőbben.
2015. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Támogatom első ,,értelmes" válaszát.

Ha elutasítottad (és még te is buktál rá) ,ezek után ne is várd el, hogy többet szóba áll veled!

2015. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet h inkább másra összpontosít, ha már egyszer elutasítottad... És lehet h rád unt. Ez van. Fiúk...
2015. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető ezen? Lekoptattad, neki meg van önbecsülése és nem fut egy hülye kislány után, aki azt se tudja mit akar.
2015. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LpRéka válasza:
ez előfordul ha elutasítasz valakit hidd el :).. velem is előfordult ez és most velem se nagyon komunikál az illető.. nem hiszem,hogy rád únt csak lehet rosszul esett neki sőt biztos
2015. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan lány után megy, aki tudja, mit akar.
2015. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!