Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy a...

Miért érzem úgy, hogy a mögöttem álló évek elvesztegettet időtöltéssel teltek?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok. Nem tudom miért van ez bennem, vannak nagyon jó barátaim, kitünő voltam mindig, zongorázom, versenyzek, nem pazarlom el az időmet. A nyarakat tartalmasan töltöm, nem játsszom számítogépes játékokkal, nem nézek tv-t. Sok időt töltök a barátaimmal, sok közös élményünk van. Sok felé jártam. Mégis kihasználatlanként élem meg, akinek ezt elmeséltem, azt mondta, pont nekem nem kéne ezt érezni. Minden fotót, jegyeket, apróságokat összegyűjtök ami emlék. Mondhatni kamasz kapuzárási pánik (Hé mindjárt vége!) szinten. 14/f
2015. febr. 1. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan.


meg csak most kezdodik :)

2015. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

talán mert eddig nem alkottál semmit, amire büszke lehetsz, amire jólesik majd öregen visszanézni, de eddig nem is ez a lényeg, hanem hogy önfeledten éld meg a relatíve gondtalan életet, mert ezután keményebb lesz, vizsgázni, diplomázni, érvényesülni olyan munkahelyen amit szeretsz, kietljesedni, családot alapítani megbízható nővel.

szóval örülj is annak, hogy boldog lehettél fátyol nélkül.

2015. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maximalistának tűnsz. Én a te korodban nem gondoltam ilyenekre csak olvastam, sportoltam vagy barátokkal voltam, az életed kb most fog kezdődni, én a legtöbb általános iskolás emlékemet valamiért hipp-hopp elfelejtettem, sok minden nem történt akkor.
2015. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

"önfeledten éld meg a relatíve gondtalan életet, mert ezután keményebb lesz, vizsgázni, diplomázni, érvényesülni olyan munkahelyen amit szeretsz, kietljesedni, családot alapítani megbízható nővel."


Én meg a válaszoló helyett azt kívánom, maradj önfeledt ezután is. Nem a vizsga vagy, nem a diploma vagy, nem a munka vagy, nem a családalapítás vagy. Ha már ennyi idősen tudod értékelni az életet, kihasználod az időt, az nagyon jó. Talán majd megtalálod azt is, amiben igazán jó vagy, amit igazán szeretsz, és remélem valami tartalmas dolog lesz, nem pedig valami hülye karrier idióta pillanatértékei, amiben csak elveszik az életed.


Egyébként én pont mostanában kesergek, hogy már nem érzem magam fiatalnak, pedig kétszer annyi vagyok csak, mint te. Egyik ismerősömnek is elpanaszoltam, pedig ő meg már kétszer annyi mint én. Mondta, hogy menjek a pi**ába! :)

2015. febr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 1. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyu! Én úgy vagyok ezzel, hogy 40 év épp elég volt (nekem). Innentől úgy vagyok, hogy elvagyok. Nem leszek suicid, el leszek még 40 évet aztán game over.
2015. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!