Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nekem nem...

Szerintetek gáz, ha nekem nem jönnek be az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

Nem találtam több képet, de kb. minden ismerősöm hasonló kaliberű férfiakkal áll elém, hogy nyáladdzak rá én is, mert hűű de szexi. Én pedig csak állok, és pillogok, hogy mi is olyan fergetegesen szexi ezekben a férfiakban? Ez gáz szerintetek? :( Nektek bejönnek az ilyen férfiak?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. nov. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Elég érdekes barátaid vannak, ha kényszerítenek, hogy mi tetsszen.
2014. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Mindenkinek más az ízlése. Nekem se jönnek be ezek az emberek, akiket linkeltél.
2014. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hímringyók.
2014. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz,nem tetszik mindenkinek minden..szerencse,hogy különbözőek vagyunk, mekkora káosz lenne a világban,ha mindenkinek ugyanaz a pasi kellene. ;)

Egyébként nem mondanám rossz pasiknak amiket linkeltél,de ami nekem feltűnt,hogy semmi kisugárzásuk nincs,olyan semmitmondóak,nincs ami megfogna bennük. Lehet,hogy szépek,de üresek. Talán neked is ez hiányzik?!Nekem sokszor a mások szerint "csúnya" pasik tetszenek,mert látok bennük valamit..nem mindenki fogékony erre,vagy csak mást látunk a pasikban. Ez így van jól.

26/L

2014. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem gáz

a második képen a csávó szerintem meleg :D

2014. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!