Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy évek óta halálos beteg lennék, de nem haltam meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta (min. 10 éve) van egy nagy, kiemelkedő anyajegy rajtam, amire azt mondanák, azonnal forduljak vele orvoshoz, de mivel amióta az eszemet tudom, ugyanígy néz ki, addig nem akarok elmenni, amíg nincs semmi változás.
2014. nov. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen anyajegyem, nem jelent semmit. Csak nem árt ha kivizsgálják, ezért mondták.
2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is. Aztán bemész hiperszuper orvosokhoz, elvégeznek rajtad valami csodakezelést, és kiderül, hogy csak 1 heted van hátra. Másik, hogy vigyázni kell az anyajeggyel, de mivel már 10 éves nem "rosszindulatú" így nem is lesz az. Szóval nem vagy halálos beteg...
2014. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Várjál nyugodtan, ráérsz dokihoz fordulni, ha már későn lesz.

.

Az élet 100%-os arányú halálos betegség, tehát te is az vagy.

2014. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jóindulatú anyajegy is bármikor elrákosodhat.
2014. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindig ez van, hogy ott meg kiderülne, hogy adnak még fél évet nekem. -.- Nem kedvelem az orvosokat, a gyógyszeres kezeléseket, inkább a természet erejében hiszek. Ha ki is derülne, hogy rákos vagyok, nem vállalnám a kemót...
2014. nov. 2. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert kiemelkedő az anyajegyed, még nem kell rohanni az orvoshoz, ha nincs változás rajta az évek múlásával. Orvos akkor kell, ha megváltozik, ha nőni kezd. Akkor viszont valóban szükséges a doki.
2014. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem sok anyajegyem van, 1-2 évente elmegyek szűrésre bőrgyógyászhoz, és ennyi.
2014. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"Nem kedvelem az orvosokat, a gyógyszeres kezeléseket, inkább a természet erejében hiszek. Ha ki is derülne, hogy rákos vagyok, nem vállalnám a kemót."

Így természetesen és egészségesen halhatnál meg, hát nem isteni?

2014. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy fordulj vele orvoshoz, mert rizikófaktor. Nekem is volt olyan ismerősöm, akinek nagyon fehér a bőre és több nagy, kitüremkedő anyajegye volt problémásabb helyeken (pl: mint ahol a melltartó kapcsa van, és könnyen belekaphat a csattal).

Végül leszedették, mert inkább megelőzték a gondot. Nem feltétlenül kell megvárni, hogy bármi baj legyen... Ezt lehet úgy is érteni, hogy leműtteted vagy elmész évente megnézetni, hogy minden rendben van-e az anyajeggyel.

2014. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak úgy értették, hogy jó lenne, ha megnézetnéd, de nem feltétlenül halsz bele :)

De egyébként szerintem létezhet ilyen, hallottam már olyan esetről a tv-ben, hogy valakinek azt mondták, a gyereke valószínűleg már a 4 éves kort sem éli meg, mégis 8 éves volt már a gyerek, mikor készült róla dokumentumfilm :o (Ez csak érdekesség volt xd)

2014. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!