Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szokott kémkedni...

Más is szokott kémkedni ismeretlen emberek után?

Figyelt kérdés

Néha egyedül, néha az egyik barátommal. Megyek az utcán, meglátok egy embert, akire valamilyen okból felfigyelek. Elkezdem követni, meg akarom tudni, hol lakik, hogy hívják stb.

Más szokott ilyet csinálni?

Vajon miért csinálom ezt? Valamiért érdekesnek tartom. De miért?



2014. szept. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ijesztő... Én nem szoktam.
2014. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Kemkedni a pasik szoktak, hogy minel tobbet megtudjanak a csajrol, hogy tutira befuto legyen, amikor fel akarjak szedni. De csak igy, hogy kemkedsz valaki utan az utcan az kicsit, hogy is mondjam...olyan beteges... Am nehogy leszivd egyszer ezzel, en azert vigyaznek...Kezdesz kemkedni valaki utan, akirol kiderul a kesobbiekben, hogy elegge piszkos, zuros egy alak. Aztan egy nap arra ebredsz, hogy nem szall le rolad, mert veletlenul lebuktal a kemkedeseddel, es kiderul, hogy aki utan kemkedtel az egyik maffia gyereke >:D< es aztan jossz, hogy most mit tegyek. Szoval csak hobbibol ne kovess senkit, stb... Gondolod el folyamatosan kovetsz egy szemelyt, aki otthon bearul, hogy egy ilyen meg olyan akarki kovet az utcan...
2014. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj, hogy engem a jövőben nem találsz majd érdekesnek, mert én meg gyanús elemnek találnának, és mint ilyet, képen lőnélek/fújnálak paprikával/gázzal.
2014. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as: És a bíróságon mivel magyarázod majd a tettedet? :)


Amúgy tudom, hogy eléggé fura, amit csinálok.

2014. szept. 21. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert fogalmad sem lenne, ki vagyok. :D B*szki, egyszer már megerőszakoltak, gondolod, hogy csak úgy hagyni fogom, hogy valami őrült kövessen és nyomozzon utánam?
2014. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magamtól eszembe nem jutna ilyen baromság. Megbízással viszont szoktam, igen. Írj privátot, és megbeszéljük a részleteket és a munka díjazását.
2014. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Sehogy, mert fogalmad sem lenne, ki vagyok. :D B*szki, egyszer már megerőszakoltak, gondolod, hogy csak úgy hagyni fogom, hogy valami őrült kövessen és nyomozzon utánam?"


Bocs, ezt nem tudtam, akkor megértem, hogy ezt tennéd, bár nekem semmi ilyesmi nem jár a fejemben.

2014. szept. 21. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked mi járhat a fejedben, de érdemes átgondolni a dolgokat minden szempontból. Sosem tudhatod, hogy az akit követsz, tulajdonképpen kicsoda, akár ő maga is lehet veszélyes (vagy ő is ugyanezt gondolhatja rólad)... Sose lehet tudni, sajnos nincs kiírva senkire, hogy VESZÉLY, pedig sokkal egyszerűbb lenne az élet.


Szóval engem ne kövess, mert mindkettőnknek kellemetlen találkozás lenne. :D

2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Feláll egyébként erre?


Nem vicc, komolyan van ilyen, hogy az ember arra izgul, hogy ő leselkedik, őt meg nem látják.


De hogy a havert rá tudod venni...

2014. szept. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még mindig csinálod?
2020. ápr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!