Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért jelölnek be ismeretlen...

Mért jelölnek be ismeretlen ARAB fiúk/férfiak Facebookon?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy arabok jelöltek be. Nem is ismerjük egymást, akkor mért csinálják? Egyébként ezzel nem vagyok egyedül, a szobatársamat is folyton bejelölik a külföldiek... (Egyébként -ha ez számít- semmi "magamutogatós" képet sem töltöttem fel még soha...)

Veletek is előfordult már, hogy idegen emberek jelöltek?



2014. júl. 10. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap!!!! Ezek csak tobb ismerost akarnak ennyi :)
2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Legközelebb mielőtt szelfizel, vedd le a fejedről az asztalterítőt!

:D


Azt nem írták hány kecskét akarnak adni érted?

2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%
Ezek altalaban ilyen,kamuk,atveresek.Ne foglalkozz veluk.
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

2.

Altalaban teveben szoktunk uzletelni(mondjuk en irani vagyok es nem jelolgetek idegeneket)

2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez olyan mint amikor a róka ácsingózik a friss pipihúsira.

Ha válaszolsz,pár fordulat után már jönnének ide “tanulmányútra“.

2014. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az arab a nem arab nőt csak megdugandó húsnak veszi. Dicsőség minél többet megszerezni házasság előtt. Jönnek Európába tanulni,nőzni,otthon meg várja őket a 9 éves menyasszony.
2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Európai uniós állampolgár vagy. Ők pedig mindenre képesek egy európai uniós állampolgárságért. A buta európai liba válaszol nekik, majd rövid időn belül elhiszi, hogy az arab férfi halálosan beleszeretett interneten keresztül. Idejön, esküvő, állampolgárság, majd lelépés ilyen sorrendben. Pár éve még angol, francia nőket vadászták így, de ott már erre nagyon odafigyelnek.
2014. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is arabok és indiaiak jelölgetnek folyton. Európai nőt akarnak. Egyszerűen ne jelölj nekik vissza. Amúgy a barátom arab, tehát nem mintha bajom lenne velük, de ő már magyar állampolgár.

18/L

2014. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Jonnek erted es eladnak jopenzert!! Vagy elcserelnek egy teveert!
2014. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csináltam egy kamufacebook ot annó egy hülyegyerek megszivatása miatt, akkor is jelölgettek ilyenek, most már tudom miért... Ezek állatok vazze. A frissen csinált facebook ot is megtalálják.
2014. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!