Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kérdezik annyian, hogy...

Miért kérdezik annyian, hogy miért lettek lepontozva?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Jogos a kérdés.Legfőképp az állatok kategoriában pontoznak le.Ha a pinanyaló kutyákat panelban tartják.És az ember megirja hogy kutyának kinn a helye,már le is pontozzák.
2014. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Első válaszolónak elég nyomor élete lehet...ha csak azért megy az állatszekcióba, hogy trágárkodjon.

Én akkor nem értem a lepontozást, amikor pl. teljesen egyéni dolgokról van szó, mint "mi a kedvenc ételed", töltöttkáposzta, oké 20%.

2014. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, hogy amikor trollkodok, akkor felpontoznak ( nem mindig), de amikor ténylegesen válaszolok egy kérdésre, tehát általam normálisnak vélt tanácsot adok, akkor meg lepontozzák.
2014. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha megnézed akkor ha egy jó és frappáns választ adsz, akkor sok esélyed van a 100% ra, de ha a saját tapasztalataidat írod le, akkor olyan lesz amennyien egyetértenek veled...
2014. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firedoom ***** válasza:
85%
A masodik mondta meg a tutit. Nekem ez volt: mi a kedvenc zenetek? 56% ban hasznos. Nem kell, hogy egyezzen a velemenye az embereknek, de legalabb az ilyen kerdesekre ne pontozzanak.
2014. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokan teljesen egyéni dolgokra kíváncsiak és aztán lepontozzák a másikat. A mi a kedvenced, mit ettél tegnap, milyen volt a napod, stb kérdésekre rendszeresen lepontozás jár, ezekre már nem is válaszolnak annyian.
2014. szept. 18. 18:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Ettől még nem értem, hogy miért kell érte felháborodni. Az nem csak gerjeszti a feszültséget? Tud segíteni, ha megkérdezik? És ha annyira le lett pontozva, biztos, nem egy ember pontozta le. Ha mindenki, aki "sír" ilyenkor, felpontozza a többit (is), akkor nem lesz alacsony a %.
2014. szept. 21. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok embert teljesen sakkban tart lelkileg, ha valamilyen toplista, verseny, ilyesmi részese lehet. Egyszerűen bekattan náluk valami és nem bírnak szabadulni attól, hogy nekik jó helyezést kell elérniük.

Én nem foglalkozom a százalékommal. A kérdésre szoktam válaszolni és általában nem ítélkezem és nem megyek olyan kérdéshez, aminek már az elolvasása is lefáraszt.

2014. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!