Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért 0%-ban hasznos, ha azt...

Miért 0%-ban hasznos, ha azt kérdezik, hogy milyen nevet NEM adnék gyereknek és beírom, hogy "Bence"?

Figyelt kérdés
Ezért 0%-ban lett hasznos. Pedig neveket kért a kérdező és azt is kapott. Ha válasznak arról írtam volna, hogy milyen színű sárga a villamos, vagy milyen görögdinnye-fajtákat szeretek, akkor elfogadnám, hogy haszontalan, de így értetlenül állok a lepontozás miatt. Nekem a Bence név nem tetszik és nem adnám a gyerekemnek. Szerintem ez teljesen a kérdésre való válasz.
2011. máj. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt értékelték mennyire tetszik, vagy nem a név, nem pedig azt mennyire hasznos a válaszod. Sajna. Ez van. Általános.
2011. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzelmi alapon döntenek sokan. Tetszik vagy nem teszik.
2011. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az elsők írták. A Bence pedig mostanában elég divatos név. De én sem adnám a gyerekemnek, mert szerintem béna. Ahogy az Ábelt sem, pedig azt is szeretik általában, de én megőrülök mikor látok egy kisfiút akárhol utcán és szól neki az anyja hogy "Ábel!"... Ma már MINDEGYIK kisgyereket Ábelnek hívnak... Vagy Dominiknak.. fffuuuu....
2011. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozódnak biztos van egy Bencéje (vagy ő maga az), és személyes sértésnek érezte a válaszodat.


Én viszont azt nem értem, mire jó ez a pontgyűjtés? Be lehet valahol váltani hidegétel-utalványra?

2011. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Én viszont azt nem értem, mire jó ez a pontgyűjtés? Be lehet valahol váltani hidegétel-utalványra?"


lol - ezen nagyot röhögtem, teljesen találó! Mindenkinek kösz a válaszokat.

2011. máj. 12. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap írtam valakinek egy teljesen jó fordítást, erre kaptam 28 %-ot a nélkül, hogy bárki megmagyarázta volna, miért nem tetszik. Ennyit erről.
2011. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
14:02: kultúrcsekkre! ;)
2011. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!