Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért undorodom egyre jobban...

Miért undorodom egyre jobban a magyaroktól?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nyomorultak?

Sokkal több állatkínzás történik itt mint pl. a skandináv országokban,és ha ott történik ilyen,súlyosan megbüntetik érte,de itt?Sokszor nem is kap érte semmit.

Külföldön is átb*sszák a saját honfitársukat,kihasználják a helyzetüket,nem fizetik meg őket,stb.

Állandóan furkálják egymást,ha neked jó,annak nemhogy örülnének és példát vennének rólad,lehúznak hogy nehogymá' neked jó legyen.Egyáltalán nem összetartóak.

Gusztustalanok,tisztelet a kivételnek.



2014. aug. 22. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem rendes magyarokat ismersz hanem cigányokat, román segédmunkásokat, szlávokat. Magyarországon mindenkinek megadják az állampolgárságot.
2014. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Háát... Én mondjuk ismerek facebookon 200 embert, ez a 200 az én közvetlen ismerőseim. Szóval nem a testvérem barátjának a szobatársának a testvére.

Egyik sem ilyen, egyik sem kínoz állatokat, mindegyik normális. Bele értve engem. Szerintem rossz embereket ismersz meg

2014. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor saját magadtól is hányingered van?
2014. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1 - Mert ettől aztán jobban érzed magad, hogy a románokat és a szlávokat pocskondiázod, nem ? Tipikus mentalitás, amelyben semmivel sem jutunk feljebb csak azzal, ha a másikat lejjebb nyomjuk.


Az ilyen gondolkodás nem mondom , hogy kizárólag a magyarokra érvényes, mert nem volna igaz, de tény, hogy egyre többször van jelen a mindennapokban.

Az emberek frusztráltak, gondterheltek, stb. , és ezért észre sem veszik sokszor, hogy milyen közönségessé válnak megnyilvánulásilag és gondolkozásilag is.

2014. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Kertészimi, maga az?
2014. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak pár emberre gondolok,de ha magát az egész népet nézem,ezt látom.
2014. aug. 22. 11:35
 7/11 Horus magnus est ***** válasza:

Azért mert nem vagy tisztában azzal, hogy ilyenek nem csak nálunk, magyaroknál vannak, hanem az egész világon.

És rossz embereket ismersz, talán azért.

2014. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amióta hazajöttem a Szigetről a sok életvidám külföditől, én is hasonlókat érzek.
2014. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van itt sok ember,aki megválthatná az országot...csak amíg nincs összefogás,hanem ez e meghunyászkodó magatartás van,addíg itt nem változik semmi.

Az nem változtat a sorsunkon,hogy szídjuk az országot. Sőt,inkább észre kéne venni,hogy közös célunk az,hogy itt jobb legyen.

Sokmindent mondanak a szerbekről,főleg rosszakat...Ám én egy dolgot nagyon becsülök bennük. Azt,hogy nacionalisták. Mi is lehetnénk azok. Ez szerintem jó tulajdonság. Lám a szerbek most sem csicskulnak be,hiába fenyegetik őket azért,hogy hagyják abba az oroszokkal a kereskedést. Ha őnekik az jövedelmező,akkor miért ne csinálnák. Érdekes,mi meg mindíg meghunyászkodunk mindenki előtt. Na ezen kéne változtatni.

2014. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gusztustalan, csak néhány életszemléletet kéne változtatnunk magunkon.

Àm erről eszembe jutott egy vicc:

Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról. 


Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla: 

NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel: 

- Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat. 


A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll. 

- Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni, 

az őr a géppisztollyal visszakényszeríti. 


A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét: 

- Nem látom az őrséget, és tábla sincs. 

- Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza.

2014. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!