Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Hogyan tudnám elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tömören:megismertem valakit és nagyon kedvelem de egy nap múlva soha többé semmi közünk nem lesz egymáshoz.Nagyon boldog vagyok amikor vele vagyok és még utána is ha rágondolok miket hülyültünk mindig mosolygok.De ma meg elsírtam magam miatta (?) Kérlek válaszoljatok normálisan eléggé magam alatt vagyok.

2014. aug. 21. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben amíg ott van egész nap vele lennék. És utána se próbálnám meg elfelejteni. Hiszen akkor semmi értelme sincs hogy megtörtént :)
2014. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de egy nap múlva soha többé semmi közünk nem lesz egymáshoz.


Miért?

2014. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze ha tehetem a közelében vagyok,de úgy nem fog még jobban rosszul esni?

Csak egy munka miatt kerültünk ilyen viszonyban.

2014. aug. 21. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emberileg megkedveltétek egymást akkor miért ne lehetne közötök egymáshoz?
2014. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy csak egyoldalú és jól nevelt alapból kedves mindenkivel.Plusz mindketten antiszoc alkatúak vagyunk.
2014. aug. 21. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A félelem mindig rossz tanácsadó:)
2014. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De így még jobban fog fájni mikor elmegy, de utána az még annál is jobban fájna hogy tudod hogy vele lehettél volna még és bármit megadnál azzal a kevésért amit eltölthettél volna még vele de nem tetted.
2014. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!