Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá?

Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha gyakorin feltenne valaki egy kérdést, hogy "szerintetek ő szép?" és rámennétek az alatta levő fb linkre, és utána bejönne a saját adatlapotok? Ti nem lennétek kiakadva?
2014. aug. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2014. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én többek között ezért nem vagyok fennt facen, bárki bármikor hozzáférhet a képeimhez, adataimhoz stb. Aki ilyen oldalakra kiteszi magát, annak számolni kell az "ismertség" árnyoldalaival.
2014. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már volt ilyen, de az mindenkinek a saját adatlapját dobta ki :)


De ha mindenki engem látna, az meglehetősen felzaklatna, és megpróbálnám kitalálni, hogy ki rakhatta ki a linket. Nem is lenne nehéz, a kérdező fogalmazási stílusából rájönnék.


Mondjuk egyszer írt nekem egy ismerkedős üzenetet valaki, akiről azt hittem, csak kamuzik, figyelmen kívül is hagytam, de később kiderült, hogy komolyan gondolta, és hogy nem csak egy haver akart átvágni... :D Őt pl. nem ismerném meg. De jelenleg nem is történhetne meg ilyesmi, mert egy darab képem sincs kint.

2014. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne, ha nem skizofrénkednél, és nem feltételes módban beszélnél. Amúgy nem - valaki szerint vagy szép vagyok, vagy ronda, és ismerem, és magasról lesz*rom. Max jól megszívatnám privátban, és kideríteném, hogy ki.

//Elég egy saját honlapra elhívni és lemonitorozni az IP-jét, gépadatait, és tudni fogd, hogy ki az.

2014. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem :D kíváncsian várnám a válaszokat :3
2014. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!