Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá?

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Lányok válaszára vagyok kíváncsi. Arról lenne szó, hogy van egy lány 20-on pár éves, egyszer "találkoztam" vele és mint profi balfék kihagytam a lehetőséget :) és nem közeledtem felé. Facebookon megtaláltam viszont nem tudom mit szólna hozzá, ha így próbálkoznék. Valószínűleg nem emlékszik rám, legalábbis nem hiszem. Lehet csak nekem ilyen fura, de ez a "bejelölöm és ráírok fb.-on úgy, hogy nem is ismerjük egymást" dolog nekem nem fekszik valahogy, de lehet csak én vagyok ilyen maradi.:) Szóval olyan lányok véleményére lennék kíváncsi, akik legalább 20 év körüliek, mit szólnátok, ha egy ismeretlen így közeledne? Furán venné ki magát? vagy örülnétek neki, ha normálisan adja elő? Adnátok esélyt neki?

Minden normális választ előre is köszönök!



2014. júl. 16. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor engem nem zavar. De ne így kezd,hogy szia szép vagy, vagy jócsaj vagy vagy hasonló.
2014. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószinű, hogy nem így indítanék, hanem pl.: "szimpatikus vagy x-y helyen láttalak, szivesen megismernélek közelebbről" stbstb.
2014. júl. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!