Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni olyan...

Mit lehet csinálni olyan tárgyakkal, amik már nekem nem kellenek, de nem szívesen dobnám ki?

Figyelt kérdés
De szerintem pénzért se venné meg senki. Tehát kacatok. Ami mehet a szelektív hulladékgyűjtőbe, azt nyugodt szívvel kidobom, mert tudom, hogy nem szennyezem vele a környezetet, de a kacatoktól nem tudok megválni, itt viszont csak foglalja a helyet.
2014. aug. 15. 13:57
 1/6 anonim válasza:
Ajándékozd el.
2014. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kinek?
2014. aug. 15. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen tárgyakról lenne szó?
2014. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dobozold be, zacskóba, vízhatlanra, és fel a padlásra, vagy pincébe.

Vagy hirdesd meg az OLX-en, Jófogáson, hátha valaki pont olyat keres.

2014. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
égesd el őket!
2014. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd el őket dobozokba, főleg az apróságokat. Ahogy előttem is mondták, pincébe, padlásra is el tudod tenni, de nálunk van az ágyneműtartókban is több doboz.

Jó lesz majd öreg korodban elővenni, és nézegetni, hiszen szinte mindenben ott vannak az emlékek. Majd oda tudod adni a gyerekednek, unokádnak.

2014. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!