Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hová tart ez a...

Szerintetek hová tart ez a mai világ?

Figyelt kérdés

Mi lesz pár év múlva? ..szerintem a szüleinknek még jó volt, legalábbis jobb (2000-es évek előtt jóval). Nem volt az a nagy társadalmi különbség vagy inkább lenézés?! Nem voltak túl modern dolgok, és mégis boldogak voltak.

Szoktatok gondolkodni, hogy milyen lesz a jövő? Szerintem a mély emberi kapcsolatok kezdenek elhalványulni, sokan a pénzre és a hatalomra mennek.. nem jó ez így :/

18/L



2014. aug. 13. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát nagyban remélem hogy lassan megjelenik egy prostituált robot, mert ez a mostani állapot már tűrhetetlen.
2014. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen ugyanez volt, csak most már a kapcsolataid felét a neten intézed, de amúgy minden ugyanaz.
2014. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az nem tetszik, hogy néhány gazdagabb ember a saját javait természetesnek veszi, pl drága kocsik és más embert akinek nincsenek ezek meg, megbélyegeznek sokan. Mintha ők kisebbek lennének náluk.
2014. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem ez fog folytatódni, hogy a tárgyak túl fontosak lesznek, az emberi értékek háttérbe szorulnak. (Előző voltam)
2014. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez demagóg duma, hogy romlik a társadalom.


Ma sokkal magasabb életszínvonalon tud élni egy testileg vagy szellemileg sérült ember, több joga van a nőknek, kevesebb az esélyed, hogy éhen halsz, vagy elvisz egy fertőzés, nem zárnak pszichiátriára, ha homoszexuális vagy; nem bűn a házasság előtti szex, de végre büntetik a házasságon belüli nemi erőszakot...stb.

Jobbak a higiéniás körülmények, egyszerűbb a kommunikáció, könnyebb a tudáshoz való hozzáférés is. Bőven van még mit javítani, de az az ért erős túlzás, hogy régen jobb volt.

2014. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz zajlik folyamatosan, amióta csak létezik ember.


Társadalmi különbségek mindig voltak.túl modern dolgok is léteztek minden korban, mert az új technológia jobb volt az elődjénél és modernnek számított a maga korában.És igazából a mély emberi kapcsolatok is azóta halványulnak, amióta az ember vágyik a hatalomra és csak arra fókuszál.


Ez egy folyamata, ami ősidők óta meghatározza az ember fejlődését.A jövő is errefelé tart, csak lassan utolérnek minket a problémák, amiket okoztunk.

2014. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 Azért a világ 90%-án nem állja meg a helyét az, amit írsz, de minden része még Magyarországon sem és ez nagyon szomorú. Szerintem sem romlik a "társadalom" csak nagyjából ugyanolyan, mint 20 évvel ezelőtt.
2014. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-esnek: Oké, most visszaolvastam, és talán igazad van. Nem állja meg mindegyik állítás a helyét sajnos. Annyira arra fókuszáltam, hogy most nem rosszabb, mint régebben, hogy arra nem gondoltam, hogy talán jobb se. Az utóbbi 20-30 évben nem sokat haladtunk előre. Legalábbis Magyarországon nem.

5-ös voltam

2014. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!