Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívják a Tesco-t proliet...

Miért hívják a Tesco-t prolietetőnek?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam, de miért mondják ezt?

2014. aug. 3. 19:51
 1/4 anonim válasza:
81%
Azért mert az elithez tartozónak érezhetik magukat azzal, hogy másokat degradálnak.
2014. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Szüleim is így hívják (megyei jogú városban), mert rossz környéken van, rossz minőségű az áru (hússzag lepi el az egész áruházat, a ruhaosztályon FnF ruhák sorakoznak,stb) és van egy másik neve is, ami miatt itt rasszistának neveznének. :D


De pl. én Bp-en élek, itt is így hívják a nagy Tesco-t, de az expresszeket, meg miniket abszolút nem, azok valahogy elfogadottak. És itt azért hívják prolietetőnek a nagy Tesco-kat, mert általában paneldzsungel közepén vannak, rosszabb környékeken.

2014. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értem. Én Dunakeszin élek, egyik ételt a tescoba, másikat az Auchanba vásároljuk. Minőségből jót veszünk, de a termékek 50%-a hol az egyikbe drágább hol a másikba. Hozzátenném, hogy az Auchan parkolójában több csöves/cigány késárus van. FnF... aki nem külön rendes ruha boltba vásárol szerintem ne szidja egyiket sem.
2014. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de itt Sopronba nincs semmi baj a Tescoval :D
2014. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!