Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a László névről?

Mit gondoltok a László névről?

Figyelt kérdés
Engem is Lászlónak hívnak, korosztályomban (18) nem ismerek sok Laci-t rajtam kívül, mi lehet az oka?

2014. júl. 5. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Édesapámat is Lászlónak hívták, nagyon szép név. Azért nem gyakori már az előfordulása, mivel sokan unmodernnek tartják. Most nem ez a "trendi", ha érted, pedig nagyon szép név! Büszkén viselheted ezt a nevet, és örülj, hogy ritka, nekem is ritka nevem van.:) 14/L
2014. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az én apám is Laci :D
2014. júl. 5. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet 20 éve nem volt menő. Szerintem viszont szuper név, ha nem Imre lennék, simán lennék László is. Vagy János. A Laci forma talán annyira nem, de max Lászlónak hívatnám magam.
2014. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A párom is László, és náluk a családban is többen, de még a sógora is pont egy Laci lett :D Igazából nem gondolok róla semmit, viszont ha fiunk lesz, tuti valami más nevet kap, esetleg második névnek ezt. De ennek inkább az az oka, hogy tegnap nagycsaládi összeröffenésen megkérdeztem valakit, hogy látta-e Lacit, és erre visszakérdezett, hogy melyiket, hiszen négyen is vannak :D
2014. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nagyapámat hívták így és szerettem is egyszer egy Lacit.
2014. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én apukám is Laci. :) Sőt, a nagypapám, az ő apukája, az öcsém, a nagybácsim és az ő apja és nagypapája is Laci. :) Szóval én elég sokat ismerek (családi összejöveteleknél káosz van kb :D). Nekem tetszik a név, viszont egyre kevesebben adják ezt a nevet a gyereküknek, szóval mintha az idősebb generációkban több lenne a László. Vagy nem tudom, én ezt vettem észre.
2014. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolok a Laszlo nevre.
2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Apámat így hívják,és ő úgy gondolta miért ne legyek én is László -.-

Nncs vele bajom,viszont az igaz hogy csak idősebbek között van sok László,már nem számít divatos tucatnévnek.

2014. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sorstársak vagyunk utolsó :D!
2014. júl. 5. 22:57
 10/10 anonim válasza:
Én több Lászlót is ismerek amúgy a gimibe egy osztályba 3an vagyunk Petrák és egymás mellett is ülünk mer az egyiket kicsi korom óta ismerem és ha ketten egymás mellet ülünl mér nem lehetne mellettünk a 3.is :)
2014. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!