Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha éjszaka...

Mit csinálnátok, ha éjszaka eltévednétek egyedül egy nagyobb erdőben?

Figyelt kérdés
Hogyan oldanátok meg a helyzetet?
2014. jún. 25. 10:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem járkálok egyedül erdőbe:D

Túrázni,kirándulni is társasággal.Szóval nehéz bele képzelni magam a szituba.


De ha mégis megtörténne akkor tuti megállnék,leülnék vagy felmásznék egy fára.Aludni úgysem tudnék és amikor világos van akkor mennék tovább.

2014. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9: a fák közt hamarabb sötétedik, esetleg elszámolhatja magát az ember. Azért Magyarországon erre akkora esély nincs, sűrűn lakott és nincsenek hatalmas erdők.
2014. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok,én vadászként,egy két kommentet megmosolyogtam.

Nem mindegy,hogy milyen évszakban és időjárási körülmények között tévedsz el,hóban esőben,vagy szúnyog invázióban rövidgatyában,és hogy milyen felszerelés és ruházat van rajtad.Pl,télen bélelt gumicsizma,melegruha.

De ha nincs nálad semmi,akkor a legjobb megoldás a seggeden maradni,amíg feljön a nap.

Olyankor összeszedsz egy sok botot,gallyat,ágat és vastagon beteríted avarral,majd magadat is,az véd az időjárástól és becsukott szemmel is össze tudod húzni a kezeddel,de még folytathatnám az kajával,aki ismeri a növényeket,ehető dolgokat az előnyben van.

A lényeg hogy maradjon mindenki a fenekén,és ne ijedten meg az erdei állatoktól ,azok mindig éjszaka járnak enni,meg élni a világunkat mert éjszakai allatok.Nagy csörömpölést,és félelmetes hangokat adnak ki,de ne ijedjetek meg tőlük,ők jobban félnek tőletek mint ti tőlük.

2014. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

"Nagy csörömpölést,és félelmetes hangokat adnak ki,de ne ijedjetek meg tőlük,ők jobban félnek tőletek mint ti tőlük."


Te már csak tudod... hobbihóhér. Ha már így büszkélkedsz a vadász mívoltoddal, hadd kérdezzem meg, néhány fajtársad miért lövi le a kirándulók kutyáit?! Annyira élvezitek a kiomló belek látványát, hogy már mindegy mi az, csak ölhessetek..?

2014. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,édes Ismerem,gondolom a panelből írogatsz marhaságokat.

Mielőtt írnék azelőtt mondom,hogy nem hobbi vadász vagyok,hanem a szakmáim, :vadász vadtenyésztő, vadgazdálkodási technikus, erdész technikus.Szóval én máshogy állok a vadászathoz mint amire te gondolsz.

Van az a szó hogy vadgazdálkodás,vadszabájozás.....stb nem fejtem ki neked a szakmát,de ha nem lenne vadászati tevékenység te pl nem zabálnál mert minden kultúr növényt tönkre tennének a vadak........stb....stb.....stb.De ha már a kutyákat mondod akkor a kóbor kutya falkák,téged és a kiránduló gyerekedet sem zavarnák mi?Főleg valami beteg kutyák pl veszettek,azok szó nélkül megtámadnak bárkit mert a veszteség hat az agyára is az állatnak,és azért nem tudsz olyan példát mondani hogy a veszett kutyafalka ezt meg azt megharapott,mert a vadász kilövi őket,sőt ki is kell.Az meg hogy van egy két eset amikor véletlen a sétáltatott kutya kerül terítékre az azért van,mert nem vadász lőtte ki hanem papírokkal rendelkező puskás ember.


a vadász voltam

2014. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
13-as vadász: Teljesen igazad van egyébként, erre nem tértünk ki, hogy milyen körülmények között. Mert sokan a mobiltelefonjukhoz nyúlnának, de arról sem esett szó, hogy van -e az eltévedt embernél mobilkészülék, hisz ha van, az a világ legegyszerűbb dolga. De én úgy értelmeztem a képzeletbeli feladatot, hogy alapból nincs segítség, tehát segítség nélkül hogy kecmeregnénk ki. Tehát sokat nyom a latba az évszak, milyen az öltözék, felhős -e az ég, vannak-e levelek a fán. üdv. A csillagász :-D
2014. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék telefonálni vagy kijutni. Ha nem menne akkor meg elaludnék és reggel valahogy csak kikeverednék.
2014. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel ezelőtt volt így egy kislány ismerősöm. Elszökött otthonról és eltévedt az erdőben (10 km-es körzetben sűrű bozótos erdő és nincs egy ház/ember sem arra). Lefeküdt egy bokor mellé és elaludt, aztán mi a rendőrökkel pár órán belül megtaláltuk (kb. éjfél és hajnali 1 óra közt).
2014. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
7%
Kiírtanám az erdőt. Akkor majd látom merre kell menni.
2014. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 assassins creed válasza:
100%

először: megpróbálnék NEM a slender man-re gondolni.

Utána meg megkeresem a kiutat.

2014. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!