Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez, kezdek megijedni?

Miért van ez, kezdek megijedni?

Figyelt kérdés

Mindig is a 10-20 évvel idősebbek tetszettek. Mostanában többször is hívtak randira nálam 1 évvel idősebbek, de nem tetszenek.

Mindig a 25-50- es korosztály.

A másik, hogy nemrég néztem egy filmet amiben egy 50 éves gazdag férfi feleségül vett egy 25 éves lányt, és nem engedte sehova, terrorizálta, ha olyan történt megverte. Furcsa, de el kezdett tetszeni a férfi, pedig nem nézett ki jól, meg semmi, de miután megütötte a feleségét valahogy olyan érzés fogott el mintha ilyen férjre vágynék. Kezdek megijedni ettől.

Mostanában egyre több 40-50 éves férfi próbálkozik nálam és ez nekem imponál. Jobban mintha a korombeliek tennék.

Félek, hogy én is egy ilyen agresszív és idősebb ember mellett kötök ki ha így folytatom( de közben eljátszottam a gondolattal és tetszett).

Nem tudom mit tegyek!



2014. jún. 23. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lesz a férjed,akkor megunod.A saját károdon fogsz tanulni,mert hogy itt hiába is próbálnád azt kérni,hogy mi próbáljunk megállítani,mi nem fogunk tudni.MERT VISZ A KÍVÁNCSISÁG!

De egy 50-60 évesnek nem fog felállni már a f...,és ha fel is áll,az már nem is olyan (szerintem,ahogy így gondolom)...szerintem undorító,egészségtelen teljesen.

2014. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ez így.


Vagy leküzdöd, vagy elfogadod hogy az idősebbbekre buksz.


Ha meg van pénze, hát egye fene. Egy 40 éves még bele is férhet, az még nem vén.

2014. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 assassins creed válasza:

64/F

mazochista

írj privátot

2014. jún. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!