Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz a nyaraláso...

Csak szerintem gáz a nyaralásokat, kirándulásokat netezéssel tölteni?

Figyelt kérdés
Az okostelefon lehetővé tette, hogy bárhol, bármikor netezhessünk. Szerintem a nyaralás arra való, hogy kicsit kiszakadjunk a megszokott kerékvágásból, környezetből. Nemrég volt a kétnapos osztálykirándulás, és ilyeneket mondtak a társaim: "legyen kaja, pia és wifi, a többi nem érdekel." :O Természetesen a buszúton is a fele társaság a telefonjába bújt. Én még töltőt sem vittem, mert tudtam, hogy jó, ha öt percet használom majd a mobilom. Komolyan nem értem, még jó, hogy a barátaim is így gondolkodnak, és nem olyan emberekhez dumálok, akik inkább valaki mással csetelnrk Facebookon.
2014. jún. 9. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről sokat lehet beszélgetni. Szerintem ha jó a program nincs a netezéssel baj.
2014. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gömbicica ***** válasza:

a történetben egyedül Te nem vagy gáz!

A többieknek pedig rohadtul mindegy hol vannak.

egysikuak szögletesek. hát csak netezzenek! NA ŐK GÁZ!!!!

2014. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne azzal foglalkozz más mit csinál. ha nekik ez jó, akkor neked miért kell ezért így gázozni őket. állj meg ott, hogy te nem szeretsz netezni nyaraláson pont és jól érzed így magad. de ne lépj át oda, hogy másnak is ezt kéne.
2014. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog hogy elmész nyaralni jónak ígérkezik, aztán szembesülsz azzal hogy marha unalmas.

Ezelőtt 3 éve volt egy ilyen nyaralásom, Balatonnál voltunk, se az óriás csúszda nem üzemelt, se olyan dolgok amiktől izgalmasabb lett volna.

Ezért minden este Badacsonyi bort ittam, hogy teljen az idő és mehessünk végre haza.



A netezés gondolom ebből adódik hogy az embert nem érdeklik az adott dolgok amik lehetőségek nyújtanak.

Merem állítani külföldön még sírnék is ha haza kellene jönni egy olyan helyről, ahol nonstop pezsegne az élet, jó zene, mindenféle elfoglaltság.

21F

2014. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze ettől terjesztheted a te nézetedet. próbálhatod átcsábítani őket pont a példáddal. de ne azért mert hogy gáz amit csinálnak, mert nyilván nekik jó, azért csinálják. hanem hogy nézzenek meg egy másik jót ha kedvük van.
2014. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem is olyan jó a programkínálat, fel lehet magunkaz találni. Mi pl. barátnőmmel tavaly meg idén is nagyon jól éreztük magunkat, és magunk is felejthetetlenné tettük a kirándulást. Míg a többiek poshadtak a szobájukban, addig mi felfedeztük a környéket.
2014. jún. 9. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy ha az ember elviszi magával, akkor mindig előkapja, holott lehetne a többiekkel beszélgetni, társasozni (ma már annyiféle hordozható társasjáték van), így rossz időben sem fogtok unatkozni. Na meg lehet például hajózni is a Balatonon, ha borús az idő.
2014. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!