Bizonyos gyárakban/cégeknél, miért kísérnek végig 8fős csoportot fejhallgatóval a fejükön, a kísérő pedig mikrofonon mondja nekik a szöveget, egyáltalán kik ők?
Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:11
1/1 anonim válasza:
Gyárlátogatók, tanulók, külföldi befektetők.
Annó sulival mi is voltunk ilyen gyárlátogatáson a coca colánál. Kaptunk egy kis fülest, a csaj meg végigvitt minket az üzemen és közben beszélt. A gyár bizonyos része elég hangos volt, gondolom ezért volt ez így megoldva.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!