Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagyok készülve! Mit...

Ki vagyok készülve! Mit csináljak/csináljunk? SOS!

Figyelt kérdés
Anya Apával mindig kötekedik, hogy alkohol hiánya van meg prostikat b*szogat a határon, meg nem képes megcsinálni a fizikai munkát...emiatt mindig ideges vagyok nem hízok úgy nézekm ki, mint egy anorexiás kb. de még így is 46 kg vagyok...ráadásul a csaj aki tetszik se jön össze...sport se...ki vagyok nagyon...segítség!!!

2014. ápr. 19. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
amúgy voltunk orvosnál azt mondták, hogy genetika NEM VAGYOK BETEG!!!
2014. ápr. 19. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy beszélgess a szüleiddel, próbáld őket megérteni. Persze külön-külön, ha ennyire elmérgesedett a viszony.
2014. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te ne törődj az őseid egymás közti perpatvarával, nem rád tartozik, lehet, hogy nekik ez örömet okoz. Finoman azért anyádat rendre utasíthatod, hogy ne előtted csinálja, mert rosszat tesz a e lelki és egészségi állapotodnak.
2014. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell betegnek lenned ahhoz hogy elmenj egy pszichológushoz. (nem pszichiáterhez)
2014. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók!Anya pszihés beteg:( szedi a gyógyszert meg anyu azt mondja, hogy ő az igazáért harcol, de nem tudok már melyikőjüknek hinni...meg apa régen menni akart külföldre dolgozni és anya félt, hogy ott valami k**** összeszed meg, hogy eladja a házat a fejünk felől stb. apu van mikor iszik 1-2 sört, de nem alkoholista :D van mikor tudnak egymással beszélni most pl. apa elment dolgozni anya meg mondta, hogy itt nem marad és most egyedül vagyok itthon a tesóm is elment a barátjához...
2014. ápr. 19. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:
privátba leírom aki kéri!
2014. ápr. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!