Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 11:00 vagy 13:00 lenne a...

11:00 vagy 13:00 lenne a gyakoribb?

Figyelt kérdés

Tanfolyam indul szombati napon, két időpont közül lehet választani, hogy mikorra lehet menni. Két csoport, nem tudsz semmi információt, hogy hány ember van a csoportokban, ki melyikre megy vagy kik a tanárok, stb...

Egy olyan ember, aki aznap nem dolgozik, nem kell otthon gyereket vagy bármi mást etetni ami miatt fix időpontra otthon kellene lenni. Így melyik időpontot választaná kényelmi szempontból? Melyik csoportban lenne több ember? Igyekeznének letudni, mennének a biztosra vagy pedig győzne a kényelem és az, hogy 2 órával többet aludhatnak reggel. 3 órás, tehát egyik esetben sem kellene este hazamenni.

Ti melyikre mennétek, illetve szerintetek az emberek többsége melyikre menne?



2014. ápr. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos a 13:00-ra mennék. Délelőtt otthon tudok bármit csinálni (főzés, takarítás stb.) Nem hiszem, hogy egy tanfolyam után (nem tudom mennyire fárasztó, megterhelő) szívesen főznék még. Sokkal jobb úgy hazajönni, hogy tudom, hogy már minden kis házimunka megvan.
2014. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 11:00


De csak azért,mert megszállottan mindent(legyen az bármi) szeretek letudni minél hamarabb :D Illetve így még hamarabb érek haza.

2014. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
egyetemi tapasztalat, a legtöbben a későbbi időpontot választják.
2014. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a korábbira mennék
2014. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!