Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek hogy esnének nektek...

Ezek hogy esnének nektek facebookon, beszólnátok miatta a beszélgetőtársatoknak?

Figyelt kérdés

Tömör, 1-2 szavas válaszokat ad.

Ti szinte regényt írtok ő meg alig válaszol rá valamit, vagy nem is reagál rá.

Érzelemmentes, nem valami érdeklődő válaszokat ad.

Magától semmilyen témát nem hoz fel, így a beszélgetés elég egyoldalú.

Mindenféle köszönés, szó nélkül lelép a chatról.

Nektek ezek a dolgok mennyire esnének rosszul?


2014. ápr. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjuk először is megválogathatnád a beszélőpartnereidet,nem tudom mit eszel azon aki lesem fossa a fejedet..szóval
2014. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy ez neked nagyon rosszul esik, mert teljes figyelmeddel felé fordultál a beszélgetés alatt. Valószínűleg másokkal is beszélgetett veled egy időben , vagy valami mást is olvasott, vagy otthon voltak olyan események amikre jobban figyelt mint a face-beszélgesére. Nem érdemes drámát csinálni belőle. Velem előfordul időnként hogy itthon zajlik az élet, csak felkukkantottam a face-ra és máris egy beszélgetés közepén vagyok amire futólag tudok csak figyelni. Van ilyen.
2014. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki semmi másra sem képes, mint téged pitiztetni, akkor annak mindek beszólni? Azt hiszed, hogy érdekli?


Keress valaki más, akivel tényleg beszélgethetsz is - az ugyanis kétoldalú dolog.

2014. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszelgess massal, neki nincs erre igenye. Vagy nem szeret a neten kommunikalni,esetleg van egy feltekeny parja aki olvasgatja az uzeneteit, vagy teged nem kedvel vagy csak nem erdekli az a tema amirol irsz.
2014. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a másik oldaról is...


Mit szólnál egy olyan partnerhez a fészbúkon, aki kéretlenűl eléd önti az egész életét és miközben ez nem is érdekel téged, folyamatosan bombáz a hülyeségeivel?

2014. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy lehet olyan, mint egy-két ismerősöm. Chaten tömör, alig beszél, stb. Miért? Mert nem szeret írni. :D S folyton videóchatezni akar, ami nekem néha már sok. Van amikor mondom, hogy kérlek most ne. De van amikor elvagyok vele.


Viszont vigyázz ezzel a regényt írok dologgal. Én is ilyen vagyok. S jön néha egy aha, és mivel eléggé jóba vagyok általában azzal akitől ezt kapom, szóvá is teszem, hogy csak ennyi? xD Mire mindig megkapom, hogy erre most mit mondjon?

1. Ne áraszd el túl sok infóval egyszerre a beszélgető partnered. Hagyd, hogy megeméssze és válaszolhasson rá. MÉG AKKOR IS HA CHATBEN MEGY! Én nekem volt egy ilyen ismerősöm, akivel ott vesztünk össze, hogy nem akartam elolvasni azt amit írt, mert giga hosszú volt. És meg is mondtam neki...

2. Mindig olyan témát hozz fel, olyat mondj, amire szerinted lehet reagálni.

Lehet hülyeségnek hangzik, de tényleg figyelni kell erre. Mert van amikor a partnered csak néz, és nem tud semmit se reagálni. Egyszer én is kerültem ilyen helyzetbe élőben, amikor egyik ismerősöm elmondott valami szomorú dolgot. S nem tudtam, hogy ezzel most mit szeretne tőlem, hogy elmondja. De helyette inkább kérdezgettem arról a dologról, s utána rájöttem, hogy valami tanácsot várt. Utólag elnézést kérve adtam is neki. :D


Ha ezek ellenére nem jön be, akkor ez van. Mást kell keresni. Nem mindenkivel tudunk jól kijönni. :/ S nem biztos, hogy azért lép le köszönés nélkül le chatről, mert bunkó. Hanem mert talán elfelejtett. Én már jártam így. Hogy nem válaszolt hosszú ideje egy ember, vagy ha igen nem jelezte ki, teljesen megfeledkeztem róla, leléptem. Másnap reggel pedig: Jesszus! Elfelejtettem szólni, hogy lementem...

Aztán bocsánatot is kérhettem.


Hogy mennyire esnének rosszul ezek a dolgok? Attól függ. Ha egy olyan ember, aki annyira nem érdekel úgy, hogy megsértődjek bármijén is, akkor nem esne rosszul. Megvonnám a vállam és mennék tovább. Ha számomra viszont fontos az az ember, akkor kiakadnék. De... ha folyton ilyen lenne velem valaki, nem hinném, hogy fontosnak tartanám. Hacsak nem ismerném szűkszavúságáról max. :)


Remélem tudtam segíteni! ^^


13/L

2014. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az illető.

Ha legjobb barátod/haverod akkor kicsit gáz a dolog.

De ha csak vmi ismerős akkor ne várj tőle túl sokat.


Én gimis oszt.társaimmal csinálom azt,hogy hirtelen lelépek(bár azért többségében ha mennem kell hiába beszélek 5 emberrel egyszerre mindenkinek letudom írni,hogy megyek)

Időnként én röviden válaszolok vagy csak smile-t dobok,persze akkor amikor nem tudom most mit is kéne reagálnom,válaszolnom.


Én csak akkor írok regényt ha érdekli a másikat is pl mondom voltam bulizni a hétvégén. Na már most ha érdekli az illetőt akkor meg kérdezi "hol voltál?" "kivel mentél?" "jó volt?" stb stb.

De ha eleve leírnám azt,hogy hétvégén buliztam x helyen yz társaságában és jól berúgtam,meg a jegyszedő egy bunkó volt stb stb. Egyszóval regényt írok neki,akkor nem is tud mit reagálni csak dob egy smile-t vagy röviden válaszol,miért? mert esélyt nem adtál rá,hogy kérdezzen,mert magadtól elmondtál mindent.Esélyt nem adtál a másiknak,hogy esetleg érdeklődjön,ha már mindent leírsz.


Viszont ha csak annyit írsz hétvégén bulizni voltam és az ő válasza egy "aha".Akkor az már gáz.Az ilyenekkel nem is beszélgess!!!


Egy a lényeg csak akkor írjál több mindent,ha másik kérdezz vagy megkér rá,hogy írd le.Addig ne zúdíts rá mindent.


Van egy ilyen ismerősöm aki magától ír le mindent, megkérdezek vmit és több mindent elmond.Nála ezt megszoktam sose válaszolok túl hosszan neki,de sose írt,hogy csak ennyi :D

2014. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szólnék be, érzékelném belőle, hogy túl sok voltam az illetőnek és kicsit viisszavennék magamból.
2014. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!