Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik név passzol a karakterhez?

Melyik név passzol a karakterhez?

Figyelt kérdés

Egy mosolygós, kicsit szemtelen, hosszabb, szőkésbarna fürtökkel, és sötétbarna szemmel rendelkező fiúszereplőnek próbálok nevet adni egy történetben. Az alábbiakat tartottam érdemesnek a feladatra:

Olivér, Levente, Szabolcs, Barna(bás)

Én igazából a Szabolcs és Barna(bás) között filózok, de nem vagyok benne biztos. Sokan mondták (ismerőseim) hogy levente, vagy Olivér.

Nektek melyik név tetszik? Szerintetek melyik név passzol az előbb leírt karakterhez?



2014. ápr. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Levente
2014. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabolcs szerintem tuti nem, őt ilyen komoly, határozottnak gondolnám, szerintem az Olivér se passzolna, mert Olivér névvel is kicsit másfajta embert képzelnék el, Levente vagy Barnabás lenne jó sztem, és mivel te is a Barna névre <is> gondoltál, mert "top2-es" nálad ebben a helyzetben, akkor sztem...:) De am a Barnabás is komolyabbnak hangzik nekem alapból, szóval tényleg legyen a neve akkor már Barnabás sztem, és szólítsák Barnának!!:D:)
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Szabolcs tetszik. Szabi. :)
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firedoom ***** válasza:
100%
Barna
2014. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kini :)) ***** válasza:
100%
Szabolcs vagy Olivér :)
2014. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én Leventére szavazok
2014. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó sok féle válasz van itt, de nagyon köszönöm mindenkinek :)) Legalább tudok válogatni :D
2014. ápr. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!