Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem szokott zavarni...

Titeket nem szokott zavarni amit a rádióban művelnek? Megtépázzák a zenéket!

Figyelt kérdés
Én sem szoktam annyit hallgatni de ahányszor hallgatom mindig ez van! Belepofáznak az elejébe, belepofáznak a végébe. Dumálnak mikor elkezdik, meg a végét már le sem játszák rendesen. Kihagynak belőle részeket. Tudom, hogy kihagynak, mert most voltam kinn a kertben és szólt a szomszédnak a rádió. Én nagyon szeretem az Avicinek A hey brother című számát. Kívülről fújom, és abból is kihagytak részt. De olyan idegesítő, hogy rádió, és akkor nem játszák le egészben, tisztességesen a zenéket, végül is erről kéne, hogy szóljon, mert ennek így semmi értelme! Marketinget tanultam, de nem jövök egyszerűen rá, hogy ezzel most min spórolnak, vagy miért előnyös nekik. Több idő jut a reklámra meg a dumálásokra? A hírek az oké, na de a többi felesleges halandzsa a műsorvezetőknek az lehetne két zene között, mert rohadtul nem rájuk kíváncsi az ember! Nem érnek rá rendesen lejátszani? Végül is egész nap ott ülnek. Felháborító! :D
2014. márc. 28. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Dem engem is zavar és a TV-ben amikor a filmek végét lekapják és beordít a reklám, undorító.
2014. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Azt meg főleg, mikor mindenről pofáznak a zene közben, de a címet, vagy az előadót nem képesek elmondani.
2014. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!