Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szabadelvű szemlélettel...

A szabadelvű szemlélettel rendelkező emberek miért sértődnek meg, hogyha velük is ugyanazt csinálják, mint amit ők másokkal?

Figyelt kérdés

Egy közeli barátom könyvelőként dolgozott egy nagyobb cégnél, hangsúlyozom, hogy csak dolgozott.

Reggel munkába menet volt egy kis afférja azzal a kisebbséggel és bent az irodában, hogy ,áh ezek a rohadtak meg mit tudom, mit kellene velük csinálni.

Na és ezért kirúgták, mert a feljebbvalója szabadelvű ideológiát követett.


Meg, megfigyeltem, hogy úgy általában ők bojkottálni, ellehetetleníteni, elgáncsolni , betiltani, kirúgni , elhallgattatni, cenzúrázni akarják az olyan dolgokat és az olyan embereket, akik nem férne bele az ideológiájukba.


Nekünk is van egy középvállalkozásunk, de a szüleim nem rúgnának ki valakit azért, mert kinyilvánítja a nézeteit.Pedig, a szüleim is utálják a szabadelvű embereket.


Ilyen szemléletű ismerőseimnek elmeséltem ezt a könyvelős storyt, meg mondtam, én meg kirúgnám azt aki liberális.

Erre ők azt mondták, hogy lehetek ilyen gonosz meg embertelen, meg autoriter és megsértődtek.


Igazából én sem rúgnám őket ki csak kíváncsi voltam a reakciójukra.



2014. márc. 16. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzem érdemes lenne megnézni, hogy melyek a legjobboldalibb egyetemi szakok, én az orvosira és a mérnök szakokra tippelek. Ugyanis ott nem lehet lébecolni, dolgozni kell. És mik a balosabb szakok? Közgáz és bölcsész szakok például... igen pont azok akik csak a szájukat jártatják, kiskapukat keresnek, seftelnek, csalnak, hogy véletlenül se kellje dolgozni."


[link]

2014. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!