Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ehhez? Ugye...

Ti mit szóltok ehhez? Ugye lesz, olyan, aki majd ezt megakadályozza?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 1. 21:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Én valósággal rettegek ettől. Milyen világba fogom majd a gyerekemet szülni? Remélem ez soha nem valósul meg, vagy ha igen, akkor elvonulok valami hippi rezervátumba, csak ne loholjanak egész nap utánam.
2014. márc. 1. 21:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy bizonyos embereknél bevezethetőnek találom. Pl a bűnözőknél. Egyébként meg, hogy ezt kötelezővé tegyék, kizártnak tartom. Megakadályozni az ember maga fogja, hisz csak annak lesz aki lesz olyan dinka, hogy beültetteti magának. Ha mondjuk belém belém is ültetnék én kiműttetném magamból. :D
2014. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legrosszabb náci weboldal, olvassátok csak ha ennyi eszetek van.
2014. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, remélem igazad van. :)

Második: nem szoktam ilyeneket olvasni, csak megláttam ezt a postot, és kicsit kiakadtam rajta, hogy a technológia ennyire irányítja az embereket… Egyébként nem érdekel hogy "náci", mert valamilyen szinten teljesen igazat adok abban, hogy fölösleges belőlünk robotokat csinálni ilyen hülyeségek miatt mint pl bankkártya pinkód… Inkább egyszerűbb lenne a kézpénzes fizetés, csak ugye akkor nem tudnának miből megélni a politikusok. Na mindegy, csak arra voltam kíváncsi, hogy mit gondoltok erről… :)

2014. márc. 1. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint valami anti-utópisztikus, fantasztikus filmben...Nem igazán szeretném megérni.
2014. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd ha eltűnik a gyereked és otthon tűkön ülsz -nem tudva, hogy eltévedt, vagy elszökött, vagy elrabolták és épp négyen felváltva erőszakolják- akkor majd sóvárogva gondolsz arra, milyen egyszerű lenne a rendőrségen bediktálni a chip számát és az alapján 10 perc alatt megtalálni a bajba került porontyodat...
2014. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

TALÁN bűnözőkbe eültethetik, de szinte kizárt, hacsak nem mennek bele (pl. feltétel lesz a szabadlábra helyezésnél).

DE használjátok már az agyatokat, baker:D Senkire sem erőltethetik rá, alapvető emberi személyiségi jogokat sértene. Ha mégis megtennék, óriási forradalom, lázadások, sztrájkok lennének, nem érné meg nekik.

Aki meg van olyan hülye, hogy beültesse, annak egészségére.

(nem mellesleg így is maximálisan lenyomozhatók-lehallgathatóak vagyunk, amit meg is tesznek, úgyhogy:D)

2014. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok

*bakker


Egyébként meg logikus, hogy gyerekbe sem ültethetik be, amíg be nem tölti a 18-at, amikor maga el tudja dönteni, hogy akarja-e vagy nem.

Egyébként már évek óta ezen megy a hiszti meg a para, de még sehol semmi, nem véletlenül.

2014. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os: Biztos, hogy NEM ültetném bele a gyerekembe semmi pénzért! Ki tudja, milyen funkciói vannak egy ilyen chipnek… Önmegsemmisítés? Robbanás? Fertőzés? Nem, kösz… Azt hiszem, inkább vállalom a kockázatot, elmagyarázom a gyerekemnek azt, hogy hogy vigyázzon magára, minthogy egy ilyen szörnyűséget rakattassak bele… Nem kutya vagyok, hanem ember!
2014. márc. 8. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Na igen az ilyesmi sok erkölcsi kérdést vet fel ami nem egy sci-finek témája. Teljességgel kizártnak tartom hogy ezt kötelezővé tegyék. De nekem személy szerint tetszik, nem látok benne semmi szörnyűt, mondjuk kicsit a borgokra emlékeztet de lehet hogy csak túl sok Star Treket néztem.

Viszont valóban vannak veszélyei.

2014. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!