Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Lányok volt már olyan, hogy más lányok vagy akár egy lány elhatározta, hogy mindent elvesz tőled?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ez miért volt?
2014. febr. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, az akkori "legjobb barátnőm" tette és azért, mert összevesztünk, amikor megtudtam, hogy igazából pletykákat terjeszt a hátam mögött...ellenem fordította az egész osztályt, a fiúnak, akibe (egészen addig) titokban szerelmes voltam pedig elmondta, mit érzek iránta és ő is cseszegetett.
2014. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És mit vesz el tőlem? :)


Kirabolja a lakásom? Vagy rossz híremet kelti? :)

tegye. Mindkét esetben ő járna rosszabbul.

2014. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek filléres, indulat vezérelte üres fenyegetések. Ne aggódj ezen, pár nap, hét és elfelejti amit "megfogadott".


Egyébként volt már ilyen, ezekből okulva vonom le a fenti következtetésemet.

2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de hogy miért arra nem tudok konkrét választ adni. Pedig elég jóban voltunk. Az irigység nagy úr.
2014. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, de egyszer egy lány elhatározta hogy megkeseríti az életem, csak mert nemet mertem neki mondani. (És tudni illik ő fiútól eddig még sohasem kapott nemet.) Ott a szemembe mondta hogy megkeseríti az életem, és az öngyilkosságba kerget. Én ezen röhögtem egy jót. Azóta megtalált minden hülyeséggel, és volt olyan hogy barátaim jöttek oda hozzám elmondani hogy őket megkérte ez a p*csa hogy verjenek meg engem. Ez 2 éve volt, és az emberek pont emiatt fordultak el tőle. Azóta párszor megtalál az interneten azzal hogy én tettem tönkre az életét és hogy ezért megfizetek.

Általában mondok pár jó tanácsot hogy hogy tegye rendbe a dolgokat, de attól még pipább lesz.

2014. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

folyamatosan akadnak olyanok, akik ugyan nem az életem akarják elvenni, csak minden amiben vonzó vagyok lemásolják, elkérik, energiavámpírkodnak, hogy maguk általam legyenek jobbak, szebbek.

és ebbe nem csak a saját korosztályom tartozik.

2014. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!