Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ebben a helyzetben milyen...

Ti ebben a helyzetben milyen módszert alkalmaztatok volna?

Figyelt kérdés

Sétáltattam a kutyát ma este, mint általában szoktam, és egy pasi elkezdte simogatni őt, aztán szóba elegyedett velem s ahogy indultunk a kutyával, elkezdett jönni utánam és folyamatosan beszélgettünk közben, 30 percen keresztül jött velem, aztán hazakanyarodtam és amikor már a lakásomhoz értem, akkor ő is elment. De én már azért is mentem haza, mert láttam, hogy másképp nem tudom lerázni és nem akartam goromba lenni vele.


Ilyen helyzetben ti mit tennétek akkor, ha szeretnétek, hogy " lekoptassatok " valakit ?

Amúgy normális volt a pasi meg szimpatikus, de mégiscsak nem szokás valakire így rátapadni, egy idő után már fárasztó volt és mégiscsak idegenek vagyunk egymás számára ahhoz, hogy együtt baktassunk az úton hosszú időn keresztül.


2014. jan. 4. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja semmi zaklató szándék vagy ilyesmi nem volt benne. Fiatal pasi volt amúgy is , vékony meg ilyen, tehát semmiképp sem az a fajta, akinek agresszív reakciói lennének.
2014. jan. 4. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy magányos,s szüksége volt egy kis beszélgetésre.
2014. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Párbeszéd, amikor végét akarsz vetni a beszélgetésnek: kereszteződés, megállsz. - te merre mész? Jobbra. Na akkor én balra. Ha intelligens, ahogy írod, ebből ért.
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deliverance ***** válasza:
Nem szabad külső alapján ítélni. Igazából bármi lehet, bár az elég fura, hogy ennyi ideig kísérgetett. Nem árt vigyázni vele. Én valószínűleg felhívtam volna telefonon az egyik szülőmet mondjuk, aztán úgy csináltam volna, mintha sietnem kellene haza. Egyik ismerősöd sem ismeri? Mert ha mégis, akkor tudnál érdeklődni felőle.
2014. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!