Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a legrégebbi dolog...

Mi az a legrégebbi dolog gyermekkorodból, amire még emlékszel? Mennyi idős voltál akkor, mennyi vagy most, és mi történt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 20:21
 1/9 anonim válasza:
a legrégebbi emlèkem az h a babkocsimban ulok anya meg apa is ott van.. tisztan emlekszem ra.. ekkor voltam 8honapos (jah.. es Amerikaban voltunk) most vok 15 éves.. és lány..:DD
2014. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy dróttal jól kikaptam 7 éves koromban.
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem középsős lehettem óvodában és én értem oda elsőnek az oviba és minden játékkal játszhattam :D
2014. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és 21 vagyok.
2014. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én csak arra emlékszem, hogy ősz van, de még nincs hideg, a régi házunk udvarán állok és édesapám mondja, hogy menjek vele be a kukoricásba, mert mutatni akar valamit. vitt befele én meg folyamatosan csak azt kérdezgettem tőle, hogy miért visz oda, mit akar mutatni, szegény meg alig tud csitítani, majd beérünk a kukoricás közepébe ott leguggoltunk és mutatta, hogy maradjak csöndben hallgassak. ekkor tőlünk pár méterre felbőgött egy szarvasbika :D fantasztikus volt. pár perccel később már mentünk vissza a házhoz és nagyban meséltem édesanyámnak, hogy mit mutatott apu. ekkor nagyjából 4éves lehettem.

a másik ilyen dolog amire emlékszem az az volt, hogy a faluban ahol laktunk ott édesapámnak volt része a gyümölcsösben és kivitt engem naplementekor. felmásztunk a víztoronyra és onnét néztünk szét: pont akkor virágoztak a gyümölcsfák, rózsaszínben és fehérben pompázott a táj. ekkor is olyan 4éves lehettem.

kiskoromból szinte csak apukámmal kapcsolatos dolgokra/történésekre emlékszem, ami nagyon jó, mert amikor 6éves voltam ő meghalt.

most 20éves vagyok.

2014. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugy kb középsős voltam az oviban és a csajt akit utáltam lelöktem a hintalóról :D a másik pedig hogy majdnem megvertem egy játék babával és ezért büntetésből amíg a többiek az udvaron játszottak én a sarokban álltam :D most 16/L vagyok :)
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tisztán emlékszem hogy kiscsoportosként láttam egy száguldozó meztelencsigát xD


21

2014. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hány éves lehettem, még ovi alsó csoport talán. Arra emlékszem, hogy megkóstoltam anyám poharából a sört :D Annyira utáltam, mint amennyire imádom most... ^^ 19/F
2014. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer oviban megkérdeztem egy csajtól a csoportomból, hogy ő most fiú-e vagy lány XD Pedig hosszú haja is volt, meg lányos ruhákba járt, meg minden, csak annyira csúnya volt az arca, hogy kajak nem bírtam sose eldönteni, milyen nemű. És még a hangja is fiús volt. És ez idegesített :D

Ekkor olyan 3-4 éves lehettem.

17/l

2015. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!