Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva az...

Teljesen ki vagyok akadva az embereken, rosszul vagyok attól, hogy hova tart ez a világ! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csak egy 17 éves lány vagyok. Nagy állatvédő vagyok, ezért általánosba vegetáriánus lettem, és az egész iskola b*sztatott érte. A tanárok, az osztálytársaim, a sulitársaim! Én senkinek nem szóltam be, hogy legyenek ők is azok, ennek ellenére végig szivattak miatta.

Utálom, ahogy az állatokkal bánnak az emberek. Utálom, hogy lenézik egymást és előítéletesek egymással szemben; hogy mindenki meg akar felelni és a divat után megy; hogy képesek pl. egy balesetnél segítségnyújtás helyett nekiállni fotózgatni; hogy leköpik az idősebb, elhanyagolt munkásembereket, hajléktalanokat; stb. És az iskolapadban kell rohadnom, a sok hülye között (persze most általánosítok, de a nagy többség idióta), mikor ilyenek történnek a világban... Persze sok mindent nem tudok tenni egyedül, de nagyon elegem van...


2013. dec. 19. 01:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9: nagyon jó, amit írtál. köszi. :)
2013. dec. 19. 02:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Tök nehéz, sajnos ez van, és mázlista vagy, hogy van szerelmesed!:)
2013. dec. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban állíts kicsit a modorodon, mert bicskanyitogató.

Amúgy meg: mi a kérdés? Azon kívül, hogy leírtad, mennyire utálsz mindenkit, nem értem, konkrétan mit vársz tőlünk...

2013. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Morális okokból vegetáriánusnak lenni elég ostobaság. Azok az állatok amik a boltokba kerülnek fogyasztásra direkt arra lettek tenyésztve. Nem léteznének ha nem lenne rá igény.
2013. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 sajnos ismeretlenek hatasara nem szandekozok valtoztatni semmimen. Amugy nem várok semmit, mit varhatnek tőletek? :D

#14 hát ez csodás érvelés,inkább nem is reagálok

2013. dec. 19. 08:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Mit vársz olyan világban, ahol a TV neveli a gyereket, meg a számítógép?Kritikai gondolkodást nem ismerő birkákat tenyésztenek, akik elhiszik, amit beléjük sulykoltak, hogy csak akkor érnek valamit, ha megelőznek, letaposnak másokat, ha megveszik a legdivatosabb holmikat és jó fogyasztók, jó munkagépek lesznek.Láttál te már iskolát, ahol sokat lehet tanulni az emberségről?Ahol a lelki oldallal is legalább annyit foglalkoznak mint azzal, mennyi lexikális tudást tudást tudnak a fejedbe tömni?Én még nem láttam ilyet.Na és akkor van egy "jó" kormányunk is, ami igyekszik a szegényeket, hajléktalanokat bűnbakként , nem kívánatos elemként beállítani és segítség helyett kitiltja őket az utcáról.

Tehát fentről csak asz@r jön, akárhová nézünk.Ez a baj.

Örülj neki, hogy te legalább a normálisabbak közé tartozol.Sokat nem tudsz tenni.

2013. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem azért b*sztattak sok éven keresztül a suliban, mert visszahúzódó voltam, félős és nehezen barátkoztam, aztán egy-két "nagymenő" csaj rámszállt, a többiek meg csatlakoztak hozzá, pedig én senkit nem bántottam.

De ezen túl kell tenni magunka. Muszáj, különben könnyen bele is betegedhetünk. Én is addig rágódtam ilyesmiken, amíg mindenféle pszichoszomatikus bajaim lettek. Semmit sem fog változni a világ attól, ha azon pörgünk, hogy milyenek az emberek. Egyetlen emberen tudunk változtatni: magunkon.

2013. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!