Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnának velem ha nem...

Mit csinálnának velem ha nem akarnék enni a börtönben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 15:44
1 2
 1/13 II.Dartheon ***** válasza:
21%

hát akkor nem akarsz enni... szerintem a te döntésed, hogy kell-e vagy sem, de ettől mást nem kapsz...

mondjuk nem vagyok otthon szerencsére a témában :))

2013. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első csacsiságot ír. Természetesen kényszertáplálást rendelnének el.
2013. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Hajolj le szappanért...

Amúgy ott szerintem vagy eszel, vagy megetetnek.

2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
kapnál két taslit aszt ennél. esetleg aztmondanák hogy áttesznek a fütykösferiék cellájába egy hétre, ha nem eszel. egyből ennél :)
2013. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem amíg nem életveszélyes hogy valaki nem eszik a börtönben addig lesz...ják, saját érdek, ha öngyilkossági szándék akkor intézkednek valamit... keresztanyám pszihiátrián dolgozik és ott úgy van hogy aki nem eszik azt megtömik nem kíméletesen, nem valami pontos válasz, de börtönben sem tudnak mást tenni ezen kívül úgyhiszem :)
2013. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#3 grat, sikerült idekeverni a szappant...
2013. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 II.Dartheon ***** válasza:

Kettes, mondtam ne mvagyok otthon a témában, és nem is akarok... :)

amúgy köszi h kiigazítottál.


De.. miért kéne kényszeretetést csinálni az elkövetőn? ha meghal, hát meghal nem? eggyel kevesebb eltartott.

vagy nem így gondolják ezt?

2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű vagy, ezzel ha meghal, hát meghal.

Senki nem születik bűnözőnek. Ha azzá válik, abban mindenki hibás egy kicsit. Ami persze a személyes felelősségét nem menti.

Aztán: nem csak megátalkodott gazemberek ülnek, hanem pl. gondatlanok, s néha ártatlanok is. Az is dögöljön meg, aki pl. autót vezetve, egy bonyolult közlekedési helyzetben, egy pillant kihagyás miatt rossz döntést hozott, s gázolt? (Jó, tudom, nemigen ültetnek el első alkalommal senkit.)

2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, tehát csinálok egy életfogytiglanig tartó büntetést, aztán a börtönbe megölöm magam 2 hét múlva úgy, hogy nem eszek. Akkor minden 2. öngyilkosjelölt így ölné meg magát, csak előtte még más 10 embert is, hogy bekerüljön a börtönbe.
2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit, a zárkamenő úgy is levámolja a kajádat, az őrök meg leszarják, mert cserébe a menő leboxolja, h ne legyen gond a zárkában.

Annyit kapnál, h ne halj éhen.

Ha meg annyira sztrájkolnál simán megmondaná őr, zárkalakó egy emberként, h nem ettél, kiöntötted.

Két büdös pofon után pedig te is ezt mondanád.

2013. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!