Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a párom?

Miért ilyen velem a párom?

Figyelt kérdés

A terhességem elõtt szó nélkül mindent megcsinált (elmosogatott, felporszìvozott stb.). Mióta terhes vagyok elvárja hogy mindent én csinàljak. Megkèrtem vegyen elô egy tányèrt mert meg szeretnèm pucolni a krumplit. Erre az a válasza: Õ egèsz nap dolgozott, fàradt. Este az ágyba èn viszek neki teát stb.

Apa legjobb haverja-akit 3 éves korom óta ismerek-küldött levelet, hogy gratulàljon a babához. A párom féltêkeny lett (pedig õ soha nem volt féltèkeny). Azt gondolja hogy terhesen egész nap otthon ülök, pedig ezen a hèten naponta 100 km-t utaztam buszzal/vonattal. Õ elviszi az autót ,mert hidegben nem tud gyalogolni. 6-18-ig van munkában. Én 8-14-ig. Azt mondja, hogy ö az elsõ ès nem a baba ès igy is fog maradni. 1 hete ilyen, egyik napról màsikra lett ilyen Nekem 2 gondolatom van mièrt ilyen:

a, lehet hogy nem akarja a babát (2,5 éve próbálkoztunk)

b, esetleg megcsalt


NORMÁLIS vàlaszokat kèrek!

Köszönöm!


2013. nov. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt így ki is mondja, hogy ő az első és nem a baba?

akkor valószínüleg szarba sem vesz téged

talán beleunt a dologba és könnyen elképzelhető az is, hogy félrelép

neked kell kiderítened az igazságot és nyugodtan kérdőre is vonhatod

2013. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy beparázott az egész baba dolgon, és aki fél az sok hülyeséget csinál főleg, hogy leplezze a félelmét.
2013. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ki is mondja hogy õ az elsõ és nem a baba
2013. nov. 29. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen kérdéseket, mert hihetetlen, hogy ilyen embernek családja van én meg nem találok párt magamnak.:D Ilyet mondani, hogy ő előrébb való a babánál, semmibe néz titeket egyet értek az elsővel.
2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a legjobb megoldàs ha szakìtanék vele?
2013. nov. 29. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy előtte milyen volt, megérné-e tovább vele maradni. Próbáld meg, hogy megváltozik-e ha rájön, hogy elveszíthet titeket, így nem lehet élni...ha nem változtat hagyd el a francba...
2013. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos nem jó kilátások ezek egy leendő családapára nézve

gondolj bele, te erre a férfira fogod bízni a gyerekedet, aki így beszél róla már most, hogy még nem is jött a világra

derítsd ki, hogy van e valakije vagy, hogy egyáltalán mi az oka, annak, hogy így viselkedik

ne félj őt elhagyni, ha úgy van, hidd el, találsz olyat is, aki annak ellenére is szeretni fogja a gyereket, hogy semmi köze hozzá

2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nem jöhet szóba, hogy te váltottad ki mindezt akaratlanul? Ha már 2,5 éve próbálkoztok, lehet, hogy nagyon rákattantál a témára, baba így, baba úgy, ő meg besokallt. A szexnél is elronthattad, ha nem elcsábítottad, hanem ráförmedtél, hogy ma csinálni kell, mert peteérésed van.. ilyesmikkel nagyon el lehet vadítani a párunkat, sáros vagy ebben?


Az általad említett példa is kétélű ám. Ha ő reggel hattól este hatig dolgozik, miközben te nyolctól kettőig, és csak akkor állsz neki vacsit csinálni, amikor ő már otthon van, akkor nem csoda, ha felkapta a vizet, fáradt volt már, éhes is, ilyenkor ingerültebb az ember. Szóval biztos, hogy csak a párod a ludas a sztoriban?

2013. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!