Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak nekem normáli...

Miért nem tudnak nekem normális választ írni itt, a gyk-n? 11/L

Figyelt kérdés
Mindig csak mogorva, durva válaszokat kapok.Az értelmes válaszokat előre is köszi!

2013. dec. 9. 16:26
 1/8 RhisiartK válasza:

Szia!


Talán előítéletek miatt. Illetve vannak a vicces emberek is. Néha pedig felhúzzák páran magukat a hülye kérdéseken, vagy azokon, amilyeneket már sokat olvastak. Mi lenne a kérdésed?

2013. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a kérdéstől függ. Ennyi idősen a legtöbben házi feladattal kapcsolatban szoktak kérdezni, néhányat én is "leszidok", ha nagyon egyszerű dolgokra kérdez rá. Nézze meg a könyvben, vagy kérdezze meg otthon vagy a tanárt. Na de már ehhez is internet kelljen? Te miket szoktál kérdezni?
2013. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Linkelj be pár kérdést, amire nem kaptál normális választ, akkor meg tudjuk mondani, mi lehet a gond.
2013. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" Az értelmes válaszokat előre is köszi! " - Nos erre a kérdésre nem sok válaszolni való van, főképpen, hogy azt sem tudjuk mik voltak a kérdéseid témái.


Ez olyan , mintha valaki megkérdezné azt, hogy " Folyton bedobnak a vízbe az uszodában szórakozó fiúk, ez miért van szerintetek ? " - Nyilván fogalmunk sincs, lehet azért, mert egyszerűen bunkók, de lehet azért is , mert téged jelöltek ki vízi játéknak a tudtod nélkül.


Az ilyen kérdésekből tehát semmi sem vonható le arra nézve, hogy miért is van az, amit te kérdezel. Legalább egy linket dobhattál volna, még mindig nem késő.

2013. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a szájjártatós, dúdolós kislány, akkor azért, mert ilyen hülye kérdéseid vannak és beképzelt vagy.


Ha nem Te vagy, akkor nem tudom a választ.

2013. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2013. dec. 9. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt például nem érthető a kérdés. Hajra nem mondjuk azt, hogy hurkásodik. Mire gondolsz? Hullámosodásra? Kócosodásra? Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy értsék a válaszolók, akkor fogsz kapni értékelhető válaszokat.
2013. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ h a korodhoz illő kérdést teszel e fel
2014. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!